BİZE ULAŞIN

Zengin ve Yoksul 4.bölüm fragmanı yayınlandı

Giriş Tarihi: 23.04.2019, 16:34

Atv ekranlarında Pazar akşamları izleyicisi ile buluşan Zengin ve Yoksul dizisinin heyecanla beklenen 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Binnur Kaya, Osman Sonant, Gökhan Alkan gibi isimleri kadrosunda bulunduran Zengin ve Yoksul yayınlanmaya başladığı ilk günden beri Pazar akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olmayı başardı.

ZENGİN VE YOKSUL 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Aleyna'nın vurulması herkesi şok etmiştir. Karan ve Aysel de yaşananlardan dolayı büyük üzüntü içindedirler. Ancak Aziz'in yeni hamlesi gecikmez. Sema'nın kurtulabilmesi için Karan'ın ödemesi gereken bir bedel vardır. Bu esnada Aleyna'nın babası ile ilgili öğreneceği şeyler şok eder; Aleyna herkesi şaşırtacak bir adım atar. Meral kendisine yeğeni ve kocası ile ilgili mail atan kişinin peşine düşer. Aysel ve Karan, Aziz'in pis işlerinden birini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir oyuna girişirler. Acaba bu işten sıyrılmaları, umdukları kadar kolay olabilecek mi?

Zengin ve Yoksul 4.bölüm fragmanı yayınlandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.