• SON DAKİKA
 • CHP'li Çerçioğlu'na halktan şok cevap

  Giriş Tarihi: 25.03.2019, 10:52

  CHP'li Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu Karpuzlu'da yaptığı konuşma sırasında halkın tepkisiyle karşılaştı. Özlem Çerçioğlu sahnede ilk önce görevlileri azarladı. Daha sonra kendisine yöneltilen eleştiriye tahammül edemedi. Çerçioğlu konuşma sırasında Tekeler Muhtarı Murat Döndü'yü alaycaı bir şekilde "Gel buraya bakayım" diyerek yanına çağırdı. Muhtar sorunları anlattı ve "Suyumuz yok" dedi. Çerçioğlu ısrarla halka "Suyunuz var mı?" diye sorsa da halk "Hayır" cevabını verdi. Buna rağmen kendisi "Var var" dedi. Çerçioğlu halkın tepkisi karşısında ne yapacağını şaşırdı.

  CHP'li Çerçioğlu'na halktan şok cevap haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.