• SON DAKİKA
 • İzmir'de çöp krizi! Çiğli'de vatandaş eylem yaptı

  Giriş Tarihi: 26.09.2021, 09:54

  İzmir'in Çiğli ilçesinde yerleşim yerlerinin yakınında bulunan Harmandalı çöp depolama alanından çevreye yayılan kötü koku vatandaşı rahatsız etmeye devam ederken son olarak çöp nedeniyle yaşanan toprak kayması ise isyan ettirdi. 1992 yılında inşa edilen alanda aradan geçen onca zamana, nüfusun artmasına rağmen herhangi bir çalışma yapılmadı. Yıllardır çözüm bulunamayan Harmandalı çöp alanından yükselen kötü kokular cam, pencere açtırmazken yaşanan toprak kayması ise İzmirlileri çileden çıkardı ve vatandaşlar eylem kararı aldı. Bölgeden detayları A Haber'den Tayfun Er aktardı.

  İzmir'de çöp krizi! Çiğli'de vatandaş eylem yaptı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.