Amerikan Kültür Dil Okulları Buca'ya da açıldı

Giriş Tarihi:22.10.2012, 13:02 Güncelleme Tarihi:22.10.2012, 13:02
Türkiye'de 2005 yılından itibaren ağırlıklı olarak İngilizce olmak üzere dil eğitimi veren Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Bornova'dan sonra yeni şubesini Buca'da açtı. Kurum, 20 yıla yakın bir süredir İstanbul'da profesyonel olarak üst düzey yöneticilik yapmış olan Melih Özel, kız kardeşi Hande Özel ve yine yıllardır İstanbul'da üst düzey yöneticilik yapan Ali Hikmet Esgin ve yabancı uyruklu eğitimcilerden oluşan kadrosu ile profesyonel eğitim danışmanlığı ve yabancı dil eğitimine farklı bir anlayış getiriyor.
Bornova ve Buca şubelerinin kurucusu Melih Özel "Uzun yıllardır yabancı dil eğitiminde yüksek başarı gösteriyoruz. Amacımız daha ulaşılabilir olmak. Bu nedenle üniversite bölgelerini hedefledik. Bu hedefin ilk adımı öncelikle İzmir'de geçen yıl açılan Bornova şubemiz ile atılmış oldu. Bu sezon açılan Buca Şubemiz ve çok yakında açılacak olan Balçova şubelerimizin konumu itibariyle hem üniversite öğrencilerinin, hem üniversite çalışanlarının hem de Fen Liseli öğrencilerin kolaylıkla ulaşabileceği bir mesafede. Böylece hedefimiz olan 3B stratejisini tamamlayarak kaliteli yabancı dil eğitimi almak isteyen başta üniversite öğrencisi olmak üzere herkese ulaşabileceğiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.