• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sosyetik güzel kahroldu

Sosyetik güzel kahroldu

04.01.2018, 20:00

Kulübü asbaşkanlarından Önder Fırat’ın kızı , anneannesini kaybetti. Cenazeye İdil Fırat’ın eski sevgilisi olan oyuncu de katıldı

Sosyetik güzel İdil Fırat'ın anneannesi Seyhan İdil hayatını kaybetti. Seyhan İdil'in cenazesi dün Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedilirken, cenazeye İdil Fırat'ın eski sevgilisi oyuncu Engin Öztürk de katıldı.

KIZINI YALNIZ BIRAKMADI

Fenerbahçe Spor Kulübü asbaşkanlarından Önder Fırat'ın kızı olan İdil Fırat, taziyeleri kabul ederken çok üzgündü. Önder Fırat da bu acı günde eski eşi Sibel Hanım ve kahrolan kızını yalnız bırakmadı.
İdil Fırat'ın gazetecilere, "Lütfen bu acı günümde haberinizi dikkatli yazın, Engin'in ailemle de bir hukuku var, taziye ve teselliye geldi" sözleri, ikilinin ayrı olduğu, Engin Öztük'ün eski sevgilisine taziyelerini bildirmek için cenazeye geldiği yorumlarına neden oldu.

Sosyetik güzel kahroldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN