• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gitti Songül geldi Gonca

Gitti Songül geldi Gonca

11.05.2018, 23:07

Sekiz yıl boyunca ile aşk yaşayan oyuncu , ayrıldıktan sonra rahat durmadı. Meslektaşı ile samimi şekilde görüntülendi

Oyuncu Gonca Vuslateri ile 8 yıllık sevgilisi Songül Öden'den ayrılan Kerem Alışık, önceki akşam İstanbul Cihangir'deki bir mekanda samimi şekilde görüntülendi. Kerem Alışık, görüntülendiklerini fark edince büyük panik yaşadı. Çareyi, dışardan yanlarına iki kız arkadaşlarını çağırmakta buldu. Işıkları kapatılan, kapıları kilitlenen mekandan tek başına çıktı. Kerem Alışık, 'Evet Gonca ile beraberdik ama aramızda hiçbir şey yok. Yanımızda iki bayan arkadaşımız da vardı' dedi. Alışık'ın ardından geçen ay ani bir kararla eşi Burak Erdoğan'dan boşanan Gonca Vuslateri de mekanı terk etti.

ARALARINDAKİ YAŞ FARKI 26

Muhabirlerin sorularına sinirlenen ünlü oyuncu, 'Saçmalamayın, yok öyle bir şey' diyerek taksiye bindi. Ancak onların mekandaki samimiyetini görenler, 'Yeni bir aşk doğuyor. Görüntü, arkadaşlıktan öteydi' yorumlarını yaptılar. Bu arada Gonca Vuslateri 31, meslektaşı Kerem Alışık ise 57 yaşında...

Gitti Songül geldi Gonca haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN