• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şoför tutuklandı sigortacı aranıyor

Şoför tutuklandı sigortacı aranıyor

23.07.2018, 22:57

Yönetmen ’ın eski eşi oyuncu ’ün, hesabındaki 182 bin 76 doları çektikten sonra arkadaşının evine gittiği, burada içeceğine ilaç atılarak parası çalındığı iddiası üzerine başlatılan soruşturmada karar çıktı

Hamdi Alkan'ın eski eşi oyuncu Canan Hoşgör, iddiaya göre 25 Haziran 2018 tarihinde bankada bulunan 182 bin 76 dolarını çekerek sigortacı arkadaşı Ayşe C.'nin evine gitti. Burada parası çalınan Hoşgör, savcılığa şikayetçi oldu.

'5 BİN LİRA ÖNERDİ' İDDİASI

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Ayşe C. dahil üç kişi hakkında soruşturma başlatıldı. Olaydan sonra kayıplara karışan Ayşe C. bulunamazken, Ayşe C.'nin şoförlüğünü yaptığını söyleyen Barış E. ve arkadaşı Ali E., gözaltına alındı. Emniyet sorgusunda Barış E., Ayşe C.'nin çok önemli olduğunu söylediği bir evrağı kendisine verdiğini belirterek, "Bana 'Canan Alkan'ın aracında bulunan çanta içindeki evrakı, bu evrak ile değiştireceksin' dedi. Ben de 'Bu işi yapamam, denetimli serbestliğim var. Bu iş beni aşar. Ancak işi yapacak birini tanıyorum' dedim. Mahalleden arkadaşım Ali E.'yi tavsiye ettim. Ayşe C., işi yapması durumunda Ali E.'ye 5 bin lira vereceğini söyledi" dedi.

HAP, KURYEYLE GELMİŞ

Ali E.'nin kurye ile Ayşe C.'nin adresine uyku hapı yolladığını söyleyen Barış E., Ayşe C.'nin bu hapı Canan Hoşgör'ün içkisine kattığını, ancak Hoşgör'ün kardeşi ile eve gitmesi üzerine sonuç alamadıklarını açıkladı. Ayşe C.'nin isteği üzerine Ali E.'den bir uyku hapı daha aldığını söyleyen Barış E., "Hapı Ayşe Hanım'a verdim. O esnada Hoşgör geldi. Oradan ayrıldım. Yarım saat sonra Ayşe Hanım, mesajla 'Canan'ın arabasının kapısı açık, arkadaşın Ali evrağı oradan alsın' dedi. Ali araca gitti evrağı bulamadı" ifadelerini kullandı.

Şoför tutuklandı sigortacı aranıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN