• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kök hücreyle sağlığına ve kızına kavuşacak

Kök hücreyle sağlığına ve kızına kavuşacak
Giriş Tarihi: 13.7.2019

İzmir'in Beydağ ilçesinde 14 yıldır Konjenital Miyopati hastalığı yüzünden yürüyemeyen Mevlüt Anbank'ın, eşinin kendisini terk etmesiyle bir kez daha dünyası yıkıldı. Hayatını değiştiren kas hastalığını yenmek istediğini söyleyen Anbak, "Tek umudum 80 bin lira ile Hindistan'da kök hücre nakli olarak sağlığıma kavuşmak" dedi.

EŞİM VE KIZIM GİTTİ

2006 yılında evlendiğini ve ardından 'Konjenital Miyopati' hastalığına yakalandığını söyleyen Anbank, "Hastalığım yüzünden eşim, kızımızı da alarak beni terk etti. Ayrıldıktan sonra onu görmüyorum ve çok özlüyorum. Kızıma tekrar kavuşabilmek için bir an önce tedavi olmak istiyorum" dedi. Maddi açıdan zorda olduklarını belirten anne Hamide Anbak, "Kök hücre nakli olması için destek bekliyoruz" dedi.

SEVAL KONURALP

Kök hücreyle sağlığına ve kızına kavuşacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN