• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da ölüsü kıyıya vurdu

'nın Milas ilçesinde,  türü ölü deniz kaplumbağası, kıyıya vurdu. Yapılan ilk incelemede vücudunda herhangi bir yara izine rastlanmayan kaplumbağa, nekropsi yapılarak incelenmek üzere 'e götürüldü.

Muğla'da caretta caretta ölüsü kıyıya vurdu

10.09.2019, 16:39

Telef olan caretta caretta türü bir deniz kaplumbağası, dün Kıyıkışlacık Mahallesi'nde kıyıya vurdu. Caretta caretta'yı görenler, Deniz Kaplumbağaları Araştırma, Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi (DEKAMER) yetkililerine bildirdi. Yapılan ilk incelemede vücudunda herhangi bir yara izine rastlanmayan kaplumbağa, nekropsi yapılarak incelenmek üzere DEKAMER'e götürüldü.

DHA

Muğla'da caretta caretta ölüsü kıyıya vurdu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA