• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sevgilisinin ölümünü kameradan gördü

BALÇOVA’DA yaşayan 27 yaşındaki , iddiaya göre sevgilisi Ümit ’den ayrıldığı için girdiği bunalım sonrası evinde yaşamına son verdi. Korkunç olayı eve taktırdığı güvenlik kamerasından gören Tanyüksel, boşandığı eşiyle birlikte olay yerine giderek genç kadını ipten alıp kurtarmaya çalıştı ancak başarılı olamadı

Sevgilisinin ölümünü kameradan gördü

8.1.2020

FATİH ŞENDİL

İzmir Balçova Çetin Emeç Mahallesi Futbol Sokak'ta bulunan bir apartman dairesinde akıl almaz bir olayı yaşandı. Alınan bilgiye göre, Çiğli Atatürk Organize Sanayii Bölgesi'nde endüstriyel otomasyon fabrikası sahibi ve aynı zamanda yelken sporu ile uğraşan Ümit Tanyüksel, bir süredir birlikte olduğu kendisinden 24 yaş ufak sevgilisi Evrim Durakcı'dan ayrılmak istedi. Ayrılmayı kabul etmeyen, iş adamına aşık olduğunu söyleyen ve 'eşini de beni de bırakma' diye yalvaran çılgına döndü. Sevgilisi olduğu için eşinden dahi boşanan iş adamı, olay günü peşini bırakmasını söylemek için sevgilisinin evine gitti.

Sevgilisinin ölümünü kameradan gördü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.