• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Survivor Canseven kimdir? Cemal Can , mesleği nedir?

Survivor 2020'de yer alan Canseven en çok konuşulan merak edilen isimlerin başında yer alıyor. Gönüllüler takımında yer alan Cemal Can, sempatik tavırları ve fenomen ile olan arkadaşlığı ile merak ediliyor. Peki Cemal Can kimdir? Cemal Can ve mesleği nedir? İşte merak edilenler...

Survivor Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can kaç yaşında, mesleği nedir?

13.04.2020, 11:26

Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlara gelen Survivor 2020'de yarışan Cemal Can Canseven, ekibin en çok merak edilen isimlerinin başında geliyor. Sempatik tavırları olan yarışmacı aynı zamanda sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile olan arkadaşlığı ile de yakından takip ediliyor. Peki Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir? İşte merak edilenler...

SURVİVOR CEMAL CAN CANSEVEN KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Cemal Can Canseven, 24 yaşında, İzmir doğumludur. Annesi rize, babası Selanik göçmenidir. 9 yaş büyük küçük annem dediği bir ablası var. Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamladı.

Üniversite vesilesiyle İstanbul'a geldi. İstanbul'da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ'lik eğitimi almaya başladı.

Survivor Cemal Can Canseven, Youtube ve sosyal medya üzerinden çektiği videolarla fenomen olan Danla Bilic'in yakın arkadaşıdır.

Survivor Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can kaç yaşında, mesleği nedir? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.