• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da aşka geldi

Sosyetenin genç temsilcisi , ile 'daki teknelerinde samimi şekilde objektiflere yansıdı Sabancı Ailesi’nin genç üyesi Melisa Tapan, Bodrum’da aşka geldi. 80 milyon liralık lüks teknesinde parti veren sosyetik güzel, yeni sevgilisi Nicholas Giraud ile ilk kez yakalandı.

Melisa Tapan Bodrum'da aşka geldi
TAKVİM

24.08.2020, 09:54

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı'nın kızı Melisa Tapan, sevgilisi ve yakın dostlarıyla Bodrum'a çıkarma yaptı. Annesinin 40 metrelik, 5 kamaralı 'Sexy Fish' (Seksi Balık) adlı yatında parti veren sosyetik güzel, erkek arkadaşıyla da romantik anlar yaşadı.

80 milyon liralık yatta, son ses müzik eşliğinde eğlenen ekip, deniz keyfinden sonra güzel bir ziyafet çekti. Yemekten sonra Melisa ile aşkı Nicholas Giraud yeniden denize girdi. Mutlu çift, bir ara teknenin halatında akrobatik hareketler sergiledi.
SIRILSIKLAM AŞK


'Sexy Fish" isimli teknelerinde parti veren Melisa Tapan'ın eğlencesi Bodrum'a damga vurdu.Aşkıyla suyun içinde sarmaş dolaş oyunlar oynayan, Tapan'ın mutluluğu yüzünden okunuyordu.


27 yaşındaki Melisa Tapan ile Nicholas Giraud'un aşk dolu anları objektife böyle takıldı.Melisa Tapan'ın yeni sevgilisinin Carolin Koç'un yeğeni Nicholas Giraud olduğu öğrenildi.

Melisa Tapan Bodrum'da aşka geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.