• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bugün neler yaşandı? Anlı full izle

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Peki bugün Müge Anlı'da neler yaşandı? İşte Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar...

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? 24 Aralık Perşembe Müge Anlı full izle

24.12.2020, 10:06 Güncelleme Tarihi: 24.12.2020, 12:54

Müge Anlı, Atv ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlarla izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Araştırmacı gazeteci Anlı, 12 sezon boyunca 153 cinayet dosyası aydınlattı, 3 bin 5 kaybı bularak 864 ailenin yüzünü güldürdü. Müge Anlı suçluların peşinde, mağdurların yanında olmaya devam ediyor. İşte 24 Aralık Perşembe Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar...

MÜGE ANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MÜGE ANLI'DA DÜN NELER YAŞANDI?

Çanakkale bir seramik fabrikasında çalışan 31 yaşındaki Emre Korkmaz, 2018 yılında evlilik hayalini gerçekleştirmek için bir kadınla tanıştırılmıştı. Genç adam o kadın tarafından dolandırıldığını iddia ediyor... 350 Bin liraya mal olan evlilikte iddiaların odağındaki Canan Hanım canlı yayında. Emre Bey'in yalan söylediğini, görüntüdeki kişinin eniştesi, ablasının eski eşi olduğunu aralarında hiçbir şey olmadığını söyledi. Karısını ''Baldızım'' diyerek evlendirmeye kalkıştı'' iddiaların odağındaki Ümit Bey, Emre'nin iddialarını yalanladı... Baldızıyla ilişkisi var mı? Canan Hanım ile neden aynı evde kalıyor? Sakine Akdeniz'le aynı yerde yaşayan Şükrü Sağır canlı yayına katıldı. Şükrü Bey, Hamdi Kılıç'ı gördüğünü ama hangi gün gördüğünü hatırlamadığını söyledi. Hamdi Kılıç'ın kaybolmasını kendisine farklı şekilde anlattıklarını ekledi. Dün İstanbul'da kaybolan Yusuf Çelikbaş'ın bulundu haberi canlı yayında verildi.

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? 24 Aralık Perşembe Müge Anlı full izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.