• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vebitcoin sahibi İlker Baş kimdir? İlker Baş kaç yaşında, nereli?

İlker Baş günün en çok merak edilen isimleri arasında yerini alıyor. Muğla merkezli kripto para işlem platformu Vebitcoin'in kendi sitesinden faaliyetlerini durdurduğunu açıklamasından ardından şirketin kurucusu İlker Baş'ın hayatı merak konusu oldu. Peki İlker Baş kimdir, kaç yaşında? İşte Vebitcoin kurucusu İlker Baş ile ilgili merak edilenler...

Vebitcoin sahibi İlker Baş kimdir? İlker Baş kaç yaşında, nereli?

24.04.2021, 13:17

Muğla merkezli kripto para işlem platformu Vebitcoin'in faaliyetlerini durdurduğunu açıklamasından sonra şirketin CEO'su İlker Baş'ın ardından 3 kişi daha gözaltına alındı. Binlerce vatandaş faaliyet durdurma ve ve gözaltı kararlarının ardından İlker Baş'ın hayatını araştırıyor. Peki İlker Baş kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte İlker Baş hayatı ve hakkındaki tüm detaylar…

İLKER BAŞ KİMDİR?

Vebitcoin sahibi İlker Baş son günlerde hayatıyla öne çıkan isimler arasında gündem oldu. Son olarak Vebitcoin işlem durdurma kararı alınca gündem olan İlker Baş hayatı ile ilgili detaylar şöyle;

İlker Baş'ın yaşı ve kimliğine dair kişisel bilgilerine dair ayrıntılar bilinmese de; Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş. unvanlı şirketi Muğla'nın Menteşe ilçesinde 2017 yılında kurduğu öğrenildi. Vebitcoin sahibi İlker Baş'ın aslen Muğlalı olduğu biliniyor. Doğum tarihi bilinmemesine karşılık 40'lı yaşlarda olduğu tahmin ediliyor.

İlker Baş yaklaşık 4 yıllık şirketinin adresini sürekli değiştirdiği ortaya çıktı. Baş ilk olarak şirketi "Muslihittin Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 29A Menteşe, Muğla" adresinde kurdu. Sonrasında "Emirbeyazıt Mahallesi Avcılar Sokak No: 5/7 Menteşe, Muğla" adresine şirket merkezini taşıdı. Son olarak ise "Emirbeyazıt Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi A Blok No: 10/2 Menteşe, Muğla" adresini şirket genel merkezi olarak belirledi.

Ticaret Sicil Kayıtlarına göre Muğla Menteşe'de, 50 bin lira sermaye ile Ağustos 2017'de kurulan Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, internet sitesinden yaptığı açıklamayla faaliyetlerini durduğunu duyurdu.

Muğla'da Vebitcoin operasyonu: 4 kişi gözaltına alındı

Vebitcoin sahibi İlker Baş kimdir? İlker Baş kaç yaşında, nereli? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.