• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi? Kurban Bayramı'nda ulaşım bedava mı?

Kurban Bayram dolayısıyla toplu ulaşım araçlarının ücretsiz olup olmadığı merakla araştırılıyor. Bayramda toplu ulaşım kullanacak olan vatandaşlar 'Kurban Bayramı'nda otobüsler ücretsiz mi? Bayramda toplu taşıma bedava mı?' sorularının yanıtnı arıyor. İşte detaylar...

Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi? Kurban Bayramı’nda ulaşım bedava mı?

19.07.2021, 09:35 Güncelleme Tarihi: 19.07.2021, 09:38

Kurban Bayramı'nda toplu taşıma ücretsiz mi? Bayramda toplu taşıma bedava mı olacak? soruları araştırılıyor. Bayramda otobüs, vapur, metro, metrobüs kullanacak olanlar toplu taşımaların ücretsiz olup olmadığını araştırıyor. İşte bayramda toplu taşımaya dair merak edilenler...

BAYRAMDA OTOBÜS, METROBÜS, METRO ÜCRETSİZ Mİ?

Kurban Bayramı arifesi 19 Temmuz pazartesiye denk geliyor. Bayramın ilk günü ise 20 Temmuz Salı günü idrak edilecek. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da 20, 21,22 ve 23 Temmuz'da ulaşım toplu taşıma ücretsiz olacaktır.

KURBAN BAYRAMINDA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

Kabine sonrası otoyollarla ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Karayolları Genel Müdürlüğümüzün işletmesindeki otoyollar ve köprülerde bayram vesilesiyle uygulanacak ücretsiz geçişler cuma gece yarısı başlayacaktır" diyerek bayramda yolların ücretsiz olacağını ilan etti. Bazı otoyolların geçiş ücretlerinde indirime gidildiğini de aktaran Erdoğan, "Ankara-Niğde Otoyolu'nda da sürücülerimiz artık otomobilleri ile yüzde 20, minibüs, yolcu otobüsü, kamyon ve tırlarıyla yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek" dedi.

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? 2021 Bayram tatili belli oldu mu?

Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi? Kurban Bayramı'nda ulaşım bedava mı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.