Asimetrik kesimler karamel yansımalar

Giriş Tarihi:09.07.2010, 15:45 Güncelleme Tarihi:09.07.2010, 15:45
2010 yazının saç trendlerini uluslararası saç akademilerindeki eğitimlerle modayı yakalayan Nasyonal Kuaför'den aldık
MİRAY KARABÜBER

Bu hafta, İzmir'in üç farklı semtinde, dört şubesi ile bay ve bayan güzellik hizmetleri sunmakta olan Nasyonel Kuaför'deyim. Oldukça profesyonel bir bakış açısıyla hizmet veren Nasyonel Kuaför, sektördeki yenilikleri yakalamak adına tüm sezonların trendlerini, Londra, Paris, Milano ve Hamburg kuaför akademilerinde eğitim alarak yakalıyor.
Nasyonel Kuaför'ün Mavişehir- Ege Park şubesinde Orçun Çetiner'le yaptığımız sohbette kendisinden 2010 yazının trendleri hakkında bilgi aldım. Bu yaz, daha rahat kullanımı olan, daha kolay şekillendirilen kısa saç modelleri revaçta. Kısa saçlarda özellikle 'undercut' tekniği en çok tercih edilenler arasında. Orta boy saçlarda, geçen senenin modası olan ön çerçevede yoğun asimetrik kesimler, bu sene tüm saça yayılıyor ve saçın genelinde sergilenen kuplar tercih ediliyor.
Uzun saçlarda saçın boyu korunarak bölgesel ve bağımsız kat tanzimleri uygulanırken, ön çerçevede asimetrik veya tarama yönüne göre kahkül kesimleri kullanılıyor.

IŞILTILI SAÇLAR

Renklendirmelerde ise yaz aylarında bronzlaşan tene uyum sağlayan platin tonlar, açık bakır ve kumral tonlar kullanılıyor. Asimetrik uygulamaları ön plana çıkaran bölgesel renklendirmeler de önem kazanıyor. Bu tür renklendirmelerde menekşe moru ve bakır tonları moda. Doğal olsun istiyorsanız düz kahve tonları arasına açık kumral altın ve karamel yansımalar kurtarıcınız olacak.

KADIN BÖLÜMÜ SERVİSLERİ
* FÖN
* TWIST FÖN I
* MİZAMPLİ
* KESİM
* KUP TREND KESİM
* KUP TERND KESİM BÖLGESEL BALEYAJ
* ÇOCUK KESİMİ
* TOPUZ
* MAŞA
* DİP BOYA
* BOYA UZUN
* RÖFLE
* PERMA
* DEFRÜZE
* SAÇ BAKIMI
* MANİKÜR
* PEDİKÜR
* KAŞ BIYIK
* KAŞ
* MAKYAJ
* OJE

ERKEK BÖLÜMÜ SERVİSLERİ

*KESİM ŞEKİL
*SAKAL BAKIMI
*ÇOCUK KESİMİ
*YIKAMA FÖN
*DEFRÜZE
*CİLT BAKIMI
*MANİKÜR
*PEDİKÜR
*SAÇ BAKIMI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.