• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Atalay ve Subaşı ailelerinin mutlu günü

Atalay ve Subaşı ailelerinin mutlu günü

25.04.2018, 09:59 Güncelleme Tarihi: 25.04.2018,10:00

'in tanınmış ailelerinden; merhum sanayici-işadami Ünal Atalay ve eşi Çiğdem Atalay'ın oğulları ile eski bürokrat Vural Subaşı ve Gönül Subaşı'nın kızları , yaşamlarını birleştirdi.

Uluslararası bir ilaç firmasında üst düzey yöneticilik yapan Cem Atalay ile aynı firmada Ar-Ge mühendisi olan Pınar Nazen Subaşı'nın bir otelde yapılan düğünü çok sayıda tanınmış davetliyi buluşturdu. İki yıl önce tanışan, aşklarını altı ay önce aile arasında yapılan nişan ile taçlandıran çiftin nikahını Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar kıyarken, nikah tanıklıklarını ise Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Hayri Öztürk ve Sezai Alpan yaptı. Çift, balayı tatili için İtalya'nın Venedik ketine ve oradan Verona bölgesinde Lake De Garda'ya gideceklerini belirtti.

Kaynak: DHA

Atalay ve Subaşı ailelerinin mutlu günü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN