• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Mutluluğa ilk adım

Mutluluğa ilk adım

16.07.2018, 18:04

Denizli'de tarihi Kaleiçi Çarşısı Güzelleştirme ve Kültür Derneği Başkanı Soner Yıldız ve Arefe Yıldız'ın oğlu kentin en büyük giyim mağazalarından birinin yönetim kurulu başkanı Can Yıldız, esnaf Feyzi Elbi ve öğretmen eşi Gülser Elbi'nin psikoloji öğretmeni kızları Merve ile nişanlandı. Dede Düğün Salonları VIP'te yapılan törende genç çifte nişan yüzüklerini ailenin en büyüğü Ali Yıldız taktı. Pasta kesilmesi ve müzik eşliğinde nişan eğlencesi gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Konuklarını girişte karşılayan Kaleiçi Çarşısı Güzelleştirme ve Kültür Derneği Başkanı Soner Yıldız, "Mutlu günümüzde yanımızla olan dostlarımıza arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Evlatlarımızın nişan törenini yaptık. Gelecek yılda inşallah düğün törenlerini gerçekleştireceğiz. Çiftimize bir ömür mutluluk diliyorum" dedi.

HASAN DURNA

Mutluluğa ilk adım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN