• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Geleceğe kep fırlattılar

Geleceğe kep fırlattılar

17.07.2018, 17:32

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Hukuk Fakültesi ve Adalet Meslek Yüksek Okulu, coşku ve heyecan dolu bir geceye sahne oldu. Üniversitenin açık hava anfisinde düzenlenen törenle diplomalarına kavuşan 600'ü aşkın öğrenci, mezuniyet gecesinin sonunda aileleri ve hocalarının alkışları eşliğinde keplerini büyük bir coşkuyla geleceğe fırlattı.

DUYGU DOLU PANKART

Gruplar halinde sahneye davet edilen öğrencilere diplomalarını protokol üyeleri ile hocaları verdi. Hukuk Fakültesi, dönem birincisi Pınar Demiral konuşmasının ardından yaş kütüğüne plaket çaktı. Diplomalarını almak için sahneye çıkan son grup öğrenci kafilesi ise yakın zamanda trafik kazasında kaybettikleri üç arkadaşını unutmadı. "Mezuniyette 3 eksik, Cennet'te 3 fazla..." şeklinde pankart açan öğrenciler anfiyi dolduran yaklaşık 8 bin kişi tarafından gözyaşları içinde uzun süre ayakta alkışlandı.

Geleceğe kep fırlattılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN