• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Mutluluk sırası genç sağlıkçılarda

Mutluluk sırası genç sağlıkçılarda

19.07.2018, 00:00

Tire Devlet Hastanesi Acil Servisi çalışanlarından Murat ve Kader Şanlı çifti bir süredir devam eden birlikteliklerini rüya gibi bir düğünün sonunda evlilikle taçlandırdı. Kardelen Kır Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen düğüne çok sayıda davetli katıldı.
Grup Zafer'in canlı performansıyla neşe kattığı gecenin sunuculuğunu ise deneyimli radyo spikeri Şeref Şenki üstlendi. Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Fatih Hayali'nin de nikah şahitleri arasında yer aldığı düğün töreni gecenin geç saatlerine kadar sürdü. Genç çiftler, mutluluklarına ortak olan konuklarına teşekkür ettikten sonra alkışlar eşliğinde 1 haftalığına balayına çıktı.

NADİR UYSAL

Mutluluk sırası genç sağlıkçılarda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA