• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan yeni bir mekan

Altın Orman’dan yeni bir mekan

25.07.2018, 17:04

Gürtaş İnşaat, Bornova Altındağ'da yapımını sürdürdüğü Altın Orman projesi için Bayraklı İslam Kerimov Caddesi'nde modern bir tanıtım ofisi açtı. Tanıtım ofisinin açılışına Gürtaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Tosun, Şaban Başalma, Barış Uygun başta olmak üzere; çok sayıda davetli ve sektör temsilcisi katıldı.

KÖRFEZ MANZARALI

Altın Orman'ın doğayla içiçe konumu, eşsiz körfez manzarası ve yapımı devam eden uçanyol projesinin hemen yanıbaşındaki konumuyla yoğun talep gördüğünü belirten Proje Satış Müdürü Tuna Uğurluel, "Bayraklı İslam Kerimov'da hizmete sunduğumuz Altın Orman Konutları Tanıtım Ofisi ile daha çok kişiye ulaşıp projemizi daha büyük kitlelere tanıtmayı amaçlıyoruz. Buraya gelen müşterilerimize Altın Orman projesini tanıtıp, sonrasında transfer aracımızla Altındağ'daki proje alanımıza ulaştırıp, yaşayacakları evlerini gösterme şansı bulacağız" dedi.

Altın Orman’dan yeni bir mekan haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN