• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alaçatı’da farklı bir ‘Pazartesi!’

Alaçatı’da farklı bir ‘Pazartesi!’

06.08.2018, 16:42

Çeşme Alaçatı Club Baba'da gerçekleştirilen "Sendromsuz Pazartesi" etkinliği kapsamında birbirinden eğlenceli ve keyifli aktiviteler düzenlendi.
Organizasyon kapsamında Duman Ajans mankenlerinin katılımıyla karma defile yapıldı. Serkan ve Gökhan Duman koreografisinde gerçekleşen defilede, Fatale, Poutpouri, Oya Zengin, Zeynep Ateş ve Beyliss markalarının 55 parçalık yaz sezonu ürünleri sergilendi.

SANAT ETKİNLİKLERİ

Pazartesi gününün sendromunu yok sayan ve adeta hafta sonunu bir gün daha uzatan organizasyonda, defilenin yanı sıra atölyeler, workshoplar, sağlıklı yaşam söyleşileri, müzik, eğlence, tavla turnuvası ve çok daha fazlası yer aldı. Gündüz saatlerinde Kemal Doğulu, Semih Öztürk, Kurretülayn Matur ve Furkan Dede gibi tanınmış isimlerin katılımıyla söyleşi ve workshoplar gerçekleştirildi.
Defile öncesi Gazino Sako'nun sahnesine çıkan Tezgah grubu, konuklara müzikli dakikalar yaşattı.

Alaçatı’da farklı bir ‘Pazartesi!’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN