• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ayayorgi’de keyfi

Ayayorgi’de La Tulipe keyfi

08.08.2018, 17:35 Güncelleme Tarihi: 08.08.2018,17:39

Fransızca'da lale anlamına gelen "La Tulipe" Çeşme Ayayorgi Koyu'nun girişinde geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı. Seçkin davetli topluluğunun katıldığı açılışta mekanın yeri, dekorasyonu, manzarası ve lezzetleri beğeni topladı. Çeşme'nin özel mekanları arasında yerini almaya aday olan işletme, huzur veren deniz manzarası, insanı dinlendiren dekorasyonu, canlı müziği, özel lezzetleri ve servis kalitesiyle fark yaratmayı hedefliyor. Sabah kahvaltısı imkanı da bulunan ve günün her saatini keyifle geçirebilmenin mümkün olduğu La Tulipe'de, sadece yerel tatlar değil dünya mutfağından lezzetler de yer alıyor. Mekanın işletmecisi ve Genel Müdürü İpek Çetintarakçı "Bir hayal kurduk, yola çıktık ve gerçekleştirmek adına güçlerimizi birleştirdik.
Kalite, lezzet ve hizmet üçlüsünü bir araya getirdik" dedi.

ERCAN AKGÜN

Ayayorgi’de La Tulipe keyfi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN