• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yolunda ilk adım

Evlilik yolunda ilk adım

23.08.2018, 17:08

ERCAN AKGÜN

İş adamı Vehbi Aydoğan ve Zeynep Gürel'in kızları Aslı Aydoğan ile eczacı Meral ve Sebati Bilgiç çiftinin oğulları Osman Sabri Bilgiç, yolunda ilk adımı atarak nişan yüzüklerini taktı.
Mütercim tercüman Aslı Aydoğan ile endüstriyel tasarımcı Osman Sabri Bilgiç, yaklaşık 4.5 yıl önce İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde tanıştı.
İlişkilerini evliliğe taşımaya karar veren gençler için, Güzelbahçe Yelki'de bulunan Yelki Çiftlik'te gün boyunca kız isteme, söz ve nişan töreni bir arada gerçekleştirildi.
Yaklaşık 150 davetlinin katıldığı törende, gençlerin nişan yüzüklerini gelin adayının dedesi Çetin Gürel ile damat adayının amcası, emekli Genelkurmay Sağlık Komutanı, Başkent Üniversitesi Tıp Eğitimi Ana Bilim Dalı Akademik Kadro Üyesi Prof. Dr. Hayati Bilgiç taktı. Şıklığı ile dikkat beğeni toplayan çift, önümüzdeki sene nikah masasına oturacaklarını söyledi.

Evlilik yolunda ilk adım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN