• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nikah masasında mutlu bir çift

Nikah masasında mutlu bir çift

06.09.2018, 16:43

İzmir'de organizasyon ve işletmecilik yapan İlkay Akçakoca ile bir GSM firmasında kurumsal satış danışmanlığı yapan eski manken Gizem Bölük, attıkları imza ile yaşamlarını birleştirdi.
Yiğit Eryendi imzalı gelinlik ve Cacharel marka damatlıkla nikah masasına oturan çiftin İzmir Arena'da gerçekleşen düğün eğlencesine, yakınlarının yanı sıra arkadaş gruplarından oluşan çok sayıda davetli katıldı.

BALAYI BODRUM'DA

Geçen yıl eylül ayında özel bir organizasyon sırasında tanışan ve 27 Ekim'de de nişanlanan çiftin nikah şahitliğini Ertuğrul Tekstil ve İzmir Arena'nın sahibi Hayati Ertuğrul ile Meral Çavdar yerine getirdi. Gelin ve damadın anne babaları Özlem ve Hakkı Bölük ile İsmail ve Türkan Akçakoca çiftleri, çocuklarının mutluluğunu görmeye gelen konukları karşılayarak tebrikleri kabul etti. Gizem ve İlkay Akçakoca çifti, balayı tatili için Bodrum'u tercih etti.

Nikah masasında mutlu bir çift haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN