Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 21 17 3 1 54 15 39 54
G
16:00 | 27/09/19 | R 23
FC Dinamo Brest 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
19:45 | 20/09/19 | R 22
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
18:30 | 14/09/19 | R 21
FC Dinamo Brest 3
Minsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R 20
SLAVIA MOZYR 2
FC Dinamo Brest 4
Maç Detayı
G
20:45 | 24/08/19 | R 19
FC Dinamo Brest 6
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
G
18:45 | 10/08/19 | R 17
FK Dnyapro Mogilev 0
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 20 16 1 3 43 11 32 49
G
16:00 | 20/09/19 | R 22
TORPEDO MINSK 0
Bate Borisov 3
Maç Detayı
G
20:45 | 14/09/19 | R 21
Bate Borisov 2
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
M
19:45 | 01/09/19 | R 20
Minsk 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
20:45 | 25/08/19 | R 19
Bate Borisov 4
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
G
18:45 | 11/08/19 | R 17
Bate Borisov 4
FC BGU Minsk 1
Maç Detayı
G
20:45 | 13/07/19 | R 15
Bate Borisov 4
Torpedo Belaz Zhodino 1
Maç Detayı
3 20 16 1 3 43 13 30 49
G
17:00 | 30/10/19 | R 16
TORPEDO MINSK 0
Shakhter Soligorsk 3
Maç Detayı
G
20:45 | 21/09/19 | R 22
Shakhter Soligorsk 4
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 15/09/19 | R 21
ISLOCH 0
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
G
17:45 | 01/09/19 | R 20
FC BGU Minsk 1
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
G
18:45 | 25/08/19 | R 19
Shakhter Soligorsk 3
FC Gomel 1
Maç Detayı
G
18:00 | 19/08/19 | R 18
FC SLUTSK 0
Shakhter Soligorsk 5
Maç Detayı
4 20 13 1 6 32 21 11 40
G
19:00 | 15/09/19 | R 21
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 20
Neman Grodno 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 19
Dinamo Minsk 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
19:45 | 18/08/19 | R 18
FC GORODEYA 3
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
G
20:45 | 11/08/19 | R 17
Dinamo Minsk 3
Minsk 2
Maç Detayı
G
20:45 | 14/07/19 | R 15
FC Dinamo Brest 1
Dinamo Minsk 2
Maç Detayı
5 22 11 5 6 31 24 7 38
G
16:00 | 21/09/19 | R 22
FC SLUTSK 1
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 21
Torpedo Belaz Zhodino 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 20
TORPEDO MINSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
B
16:45 | 25/08/19 | R 19
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
M
18:45 | 17/08/19 | R 18
Minsk 2
Torpedo Belaz Zhodino 0
Maç Detayı
B
18:00 | 09/08/19 | R 17
Torpedo Belaz Zhodino 1
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
6 21 10 4 7 29 24 5 34
M
17:00 | 15/09/19 | R 21
ISLOCH 0
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
B
18:45 | 31/08/19 | R 20
FC Gomel 2
ISLOCH 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/08/19 | R 19
ISLOCH 0
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
B
20:45 | 16/08/19 | R 18
Neman Grodno 1
ISLOCH 1
Maç Detayı
G
19:45 | 09/08/19 | R 17
ISLOCH 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
17:00 | 20/07/19 | R 16
FC GORODEYA 1
ISLOCH 2
Maç Detayı
7 21 8 6 7 22 23 -1 30
G
16:00 | 25/10/19 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
M
19:45 | 20/09/19 | R 22
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
M
20:45 | 14/09/19 | R 21
Bate Borisov 2
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
G
19:45 | 30/08/19 | R 20
FC GORODEYA 3
FK Dnyapro Mogilev 2
Maç Detayı
B
16:45 | 25/08/19 | R 19
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
G
19:45 | 18/08/19 | R 18
FC GORODEYA 3
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
8 22 7 5 10 21 31 -10 26
G
16:00 | 08/11/19 | R 28
Neman Grodno 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 21/09/19 | R 22
Neman Grodno 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 21
Torpedo Belaz Zhodino 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 20
Neman Grodno 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 24/08/19 | R 19
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
B
20:45 | 16/08/19 | R 18
Neman Grodno 1
ISLOCH 1
Maç Detayı
9 22 7 5 10 22 36 -14 26
G
16:00 | 23/11/19 | R 29
TORPEDO MINSK 0
FC SLUTSK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 22
FC SLUTSK 1
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
M
19:00 | 15/09/19 | R 21
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 20
FC SLUTSK 3
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/08/19 | R 19
ISLOCH 0
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
M
18:00 | 19/08/19 | R 18
FC SLUTSK 0
Shakhter Soligorsk 5
Maç Detayı
10 20 6 5 9 23 29 -6 23
G
16:00 | 04/10/19 | R 24
TORPEDO MINSK 0
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
M
18:00 | 20/09/19 | R 22
Minsk 1
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
B
15:00 | 15/09/19 | R 21
SLAVIA MOZYR 2
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 31/08/19 | R 20
SLAVIA MOZYR 2
FC Dinamo Brest 4
Maç Detayı
M
20:45 | 25/08/19 | R 19
Bate Borisov 4
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
G
16:45 | 17/08/19 | R 18
SLAVIA MOZYR 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
11 22 5 8 9 27 34 -7 23
G
16:00 | 18/10/19 | R 25
Minsk 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 20/09/19 | R 22
Minsk 1
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
M
18:30 | 14/09/19 | R 21
FC Dinamo Brest 3
Minsk 0
Maç Detayı
G
19:45 | 01/09/19 | R 20
Minsk 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
M
19:45 | 23/08/19 | R 19
FK Dnyapro Mogilev 1
Minsk 0
Maç Detayı
G
18:45 | 17/08/19 | R 18
Minsk 2
Torpedo Belaz Zhodino 0
Maç Detayı
12 21 5 6 10 18 30 -12 21
M
20:45 | 21/09/19 | R 22
Shakhter Soligorsk 4
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
M
19:30 | 16/09/19 | R 21
FC Vitebsk 1
FC Gomel 2
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 20
FC SLUTSK 3
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/08/19 | R 19
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/08/19 | R 18
TORPEDO MINSK 0
FC Vitebsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 11/08/19 | R 17
FC Vitebsk 0
FC GORODEYA 2
Maç Detayı
13 21 4 6 11 33 39 -6 18
G
16:00 | 15/11/19 | R 30
FC Gomel 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
19:30 | 16/09/19 | R 21
FC Vitebsk 1
FC Gomel 2
Maç Detayı
B
18:45 | 31/08/19 | R 20
FC Gomel 2
ISLOCH 2
Maç Detayı
M
18:45 | 25/08/19 | R 19
Shakhter Soligorsk 3
FC Gomel 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 18
FC BGU Minsk 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 17
FC Gomel 3
FC SLUTSK 4
Maç Detayı
14 21 3 7 11 29 54 -25 16
G
16:00 | 01/11/19 | R 27
TORPEDO MINSK 0
FC BGU Minsk 3
Maç Detayı
B
15:00 | 15/09/19 | R 21
SLAVIA MOZYR 2
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
17:45 | 01/09/19 | R 20
FC BGU Minsk 1
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
M
20:45 | 24/08/19 | R 19
FC Dinamo Brest 6
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 18
FC BGU Minsk 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
M
18:45 | 11/08/19 | R 17
Bate Borisov 4
FC BGU Minsk 1
Maç Detayı
15 21 4 4 13 20 31 -11 16
M
18:00 | 21/09/19 | R 22
Neman Grodno 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/09/19 | R 21
FK Dnyapro Mogilev 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
19:45 | 30/08/19 | R 20
FC GORODEYA 3
FK Dnyapro Mogilev 2
Maç Detayı
G
19:45 | 23/08/19 | R 19
FK Dnyapro Mogilev 1
Minsk 0
Maç Detayı
M
16:45 | 17/08/19 | R 18
SLAVIA MOZYR 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
M
18:45 | 10/08/19 | R 17
FK Dnyapro Mogilev 0
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
16 21 1 3 17 4 36 -32 6
M
16:00 | 23/11/19 | R 29
TORPEDO MINSK 0
FC SLUTSK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/11/19 | R 30
FC Gomel 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/11/19 | R 28
Neman Grodno 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/11/19 | R 27
TORPEDO MINSK 0
FC BGU Minsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 30/10/19 | R 16
TORPEDO MINSK 0
Shakhter Soligorsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 25/10/19 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 11 10 0 1 27 5 22 30
G
20:45 | 14/09/19 | R 21
Bate Borisov 2
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
G
20:45 | 25/08/19 | R 19
Bate Borisov 4
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
G
18:45 | 11/08/19 | R 17
Bate Borisov 4
FC BGU Minsk 1
Maç Detayı
G
20:45 | 13/07/19 | R 15
Bate Borisov 4
Torpedo Belaz Zhodino 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 11 9 1 1 28 8 20 28
G
20:45 | 21/09/19 | R 22
Shakhter Soligorsk 4
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
18:45 | 25/08/19 | R 19
Shakhter Soligorsk 3
FC Gomel 1
Maç Detayı
3 10 8 1 1 35 8 27 25
G
16:00 | 27/09/19 | R 23
FC Dinamo Brest 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:30 | 14/09/19 | R 21
FC Dinamo Brest 3
Minsk 0
Maç Detayı
G
20:45 | 24/08/19 | R 19
FC Dinamo Brest 6
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
4 11 8 1 2 17 5 12 25
M
17:00 | 15/09/19 | R 21
ISLOCH 0
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/08/19 | R 19
ISLOCH 0
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
19:45 | 09/08/19 | R 17
ISLOCH 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
5 11 8 0 3 21 11 10 24
G
19:00 | 15/09/19 | R 21
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 19
Dinamo Minsk 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
20:45 | 11/08/19 | R 17
Dinamo Minsk 3
Minsk 2
Maç Detayı
6 11 5 4 2 15 13 2 19
G
16:00 | 18/10/19 | R 25
Minsk 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 20/09/19 | R 22
Minsk 1
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
G
19:45 | 01/09/19 | R 20
Minsk 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
18:45 | 17/08/19 | R 18
Minsk 2
Torpedo Belaz Zhodino 0
Maç Detayı
7 11 5 4 2 13 9 4 19
G
16:00 | 14/09/19 | R 21
Torpedo Belaz Zhodino 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
B
16:45 | 25/08/19 | R 19
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
B
18:00 | 09/08/19 | R 17
Torpedo Belaz Zhodino 1
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
8 10 5 2 3 12 12 0 17
M
19:45 | 20/09/19 | R 22
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
19:45 | 30/08/19 | R 20
FC GORODEYA 3
FK Dnyapro Mogilev 2
Maç Detayı
G
19:45 | 18/08/19 | R 18
FC GORODEYA 3
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
9 11 4 2 5 12 22 -10 14
M
16:00 | 21/09/19 | R 22
FC SLUTSK 1
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 20
FC SLUTSK 3
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 19/08/19 | R 18
FC SLUTSK 0
Shakhter Soligorsk 5
Maç Detayı
10 11 3 4 4 12 13 -1 13
M
19:30 | 16/09/19 | R 21
FC Vitebsk 1
FC Gomel 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/08/19 | R 19
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/08/19 | R 17
FC Vitebsk 0
FC GORODEYA 2
Maç Detayı
11 9 3 2 4 14 15 -1 11
B
15:00 | 15/09/19 | R 21
SLAVIA MOZYR 2
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 31/08/19 | R 20
SLAVIA MOZYR 2
FC Dinamo Brest 4
Maç Detayı
G
16:45 | 17/08/19 | R 18
SLAVIA MOZYR 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
12 10 3 2 5 12 13 -1 11
G
16:00 | 13/09/19 | R 21
FK Dnyapro Mogilev 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
19:45 | 23/08/19 | R 19
FK Dnyapro Mogilev 1
Minsk 0
Maç Detayı
M
18:45 | 10/08/19 | R 17
FK Dnyapro Mogilev 0
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
13 11 2 4 5 5 11 -6 10
G
16:00 | 08/11/19 | R 28
Neman Grodno 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 21/09/19 | R 22
Neman Grodno 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 20
Neman Grodno 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
B
20:45 | 16/08/19 | R 18
Neman Grodno 1
ISLOCH 1
Maç Detayı
14 10 1 4 5 11 19 -8 7
M
17:45 | 01/09/19 | R 20
FC BGU Minsk 1
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 18
FC BGU Minsk 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
15 10 1 3 6 15 19 -4 6
G
16:00 | 15/11/19 | R 30
FC Gomel 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
B
18:45 | 31/08/19 | R 20
FC Gomel 2
ISLOCH 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 17
FC Gomel 3
FC SLUTSK 4
Maç Detayı
16 10 1 1 8 2 17 -15 4
M
16:00 | 23/11/19 | R 29
TORPEDO MINSK 0
FC SLUTSK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 01/11/19 | R 27
TORPEDO MINSK 0
FC BGU Minsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 30/10/19 | R 16
TORPEDO MINSK 0
Shakhter Soligorsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 25/10/19 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 11 9 2 0 19 7 12 29
G
19:45 | 20/09/19 | R 22
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R 20
SLAVIA MOZYR 2
FC Dinamo Brest 4
Maç Detayı
G
18:45 | 10/08/19 | R 17
FK Dnyapro Mogilev 0
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 9 7 0 2 15 5 10 21
G
17:00 | 30/10/19 | R 16
TORPEDO MINSK 0
Shakhter Soligorsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 15/09/19 | R 21
ISLOCH 0
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
G
17:45 | 01/09/19 | R 20
FC BGU Minsk 1
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
G
18:00 | 19/08/19 | R 18
FC SLUTSK 0
Shakhter Soligorsk 5
Maç Detayı
3 9 6 1 2 16 6 10 19
G
16:00 | 20/09/19 | R 22
TORPEDO MINSK 0
Bate Borisov 3
Maç Detayı
M
19:45 | 01/09/19 | R 20
Minsk 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
4 11 6 1 4 18 15 3 19
G
16:00 | 21/09/19 | R 22
FC SLUTSK 1
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 20
TORPEDO MINSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
M
18:45 | 17/08/19 | R 18
Minsk 2
Torpedo Belaz Zhodino 0
Maç Detayı
5 9 5 1 3 11 10 1 16
G
16:00 | 01/09/19 | R 20
Neman Grodno 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
M
19:45 | 18/08/19 | R 18
FC GORODEYA 3
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
G
20:45 | 14/07/19 | R 15
FC Dinamo Brest 1
Dinamo Minsk 2
Maç Detayı
6 11 5 1 5 16 20 -4 16
M
16:00 | 14/09/19 | R 21
Torpedo Belaz Zhodino 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/08/19 | R 19
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
7 11 3 4 4 10 11 -1 13
G
16:00 | 25/10/19 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
M
20:45 | 14/09/19 | R 21
Bate Borisov 2
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
B
16:45 | 25/08/19 | R 19
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
8 11 3 3 5 10 14 -4 12
G
16:00 | 23/11/19 | R 29
TORPEDO MINSK 0
FC SLUTSK 3
Maç Detayı
M
19:00 | 15/09/19 | R 21
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/08/19 | R 19
ISLOCH 0
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
9 11 3 3 5 18 20 -2 12
G
19:30 | 16/09/19 | R 21
FC Vitebsk 1
FC Gomel 2
Maç Detayı
M
18:45 | 25/08/19 | R 19
Shakhter Soligorsk 3
FC Gomel 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 18
FC BGU Minsk 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
10 11 3 3 5 9 14 -5 12
G
16:00 | 04/10/19 | R 24
TORPEDO MINSK 0
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
M
18:00 | 20/09/19 | R 22
Minsk 1
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
M
20:45 | 25/08/19 | R 19
Bate Borisov 4
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
11 10 2 3 5 12 19 -7 9
B
18:45 | 31/08/19 | R 20
FC Gomel 2
ISLOCH 2
Maç Detayı
B
20:45 | 16/08/19 | R 18
Neman Grodno 1
ISLOCH 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/07/19 | R 16
FC GORODEYA 1
ISLOCH 2
Maç Detayı
12 11 2 3 6 18 35 -17 9
G
16:00 | 01/11/19 | R 27
TORPEDO MINSK 0
FC BGU Minsk 3
Maç Detayı
B
15:00 | 15/09/19 | R 21
SLAVIA MOZYR 2
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
20:45 | 24/08/19 | R 19
FC Dinamo Brest 6
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
18:45 | 11/08/19 | R 17
Bate Borisov 4
FC BGU Minsk 1
Maç Detayı
13 10 2 2 6 6 17 -11 8
M
20:45 | 21/09/19 | R 22
Shakhter Soligorsk 4
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 20
FC SLUTSK 3
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/08/19 | R 18
TORPEDO MINSK 0
FC Vitebsk 3
Maç Detayı
14 11 1 2 8 8 18 -10 5
M
18:00 | 21/09/19 | R 22
Neman Grodno 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
M
19:45 | 30/08/19 | R 20
FC GORODEYA 3
FK Dnyapro Mogilev 2
Maç Detayı
M
16:45 | 17/08/19 | R 18
SLAVIA MOZYR 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
15 11 0 4 7 12 21 -9 4
M
18:30 | 14/09/19 | R 21
FC Dinamo Brest 3
Minsk 0
Maç Detayı
M
19:45 | 23/08/19 | R 19
FK Dnyapro Mogilev 1
Minsk 0
Maç Detayı
16 11 0 2 9 2 19 -17 2
M
16:00 | 15/11/19 | R 30
FC Gomel 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/11/19 | R 28
Neman Grodno 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 21 17 3 1 54 15 39 54 10 8 1 1 35 8 27 25 11 9 2 0 19 7 12 29
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 20 16 1 3 43 11 32 49 11 10 0 1 27 5 22 30 9 6 1 2 16 6 10 19
3 20 16 1 3 43 13 30 49 11 9 1 1 28 8 20 28 9 7 0 2 15 5 10 21
4 20 13 1 6 32 21 11 40 11 8 0 3 21 11 10 24 9 5 1 3 11 10 1 16
5 22 11 5 6 31 24 7 38 11 5 4 2 13 9 4 19 11 6 1 4 18 15 3 19
6 21 10 4 7 29 24 5 34 11 8 1 2 17 5 12 25 10 2 3 5 12 19 -7 9
7 21 8 6 7 22 23 -1 30 10 5 2 3 12 12 0 17 11 3 4 4 10 11 -1 13
8 22 7 5 10 21 31 -10 26 11 2 4 5 5 11 -6 10 11 5 1 5 16 20 -4 16
9 22 7 5 10 22 36 -14 26 11 4 2 5 12 22 -10 14 11 3 3 5 10 14 -4 12
10 20 6 5 9 23 29 -6 23 9 3 2 4 14 15 -1 11 11 3 3 5 9 14 -5 12
11 22 5 8 9 27 34 -7 23 11 5 4 2 15 13 2 19 11 0 4 7 12 21 -9 4
12 21 5 6 10 18 30 -12 21 11 3 4 4 12 13 -1 13 10 2 2 6 6 17 -11 8
13 21 4 6 11 33 39 -6 18 10 1 3 6 15 19 -4 6 11 3 3 5 18 20 -2 12
14 21 3 7 11 29 54 -25 16 10 1 4 5 11 19 -8 7 11 2 3 6 18 35 -17 9
15 21 4 4 13 20 31 -11 16 10 3 2 5 12 13 -1 11 11 1 2 8 8 18 -10 5
16 21 1 3 17 4 36 -32 6 10 1 1 8 2 17 -15 4 11 0 2 9 2 19 -17 2
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 54 15 39 21
54
G
16:00 | 27/09/19 | R 23
FC Dinamo Brest 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
19:45 | 20/09/19 | R 22
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
18:30 | 14/09/19 | R 21
FC Dinamo Brest 3
Minsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R 20
SLAVIA MOZYR 2
FC Dinamo Brest 4
Maç Detayı
G
20:45 | 24/08/19 | R 19
FC Dinamo Brest 6
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
G
18:45 | 10/08/19 | R 17
FK Dnyapro Mogilev 0
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0
0
2 43 11 32 20
49
G
16:00 | 20/09/19 | R 22
TORPEDO MINSK 0
Bate Borisov 3
Maç Detayı
G
20:45 | 14/09/19 | R 21
Bate Borisov 2
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
M
19:45 | 01/09/19 | R 20
Minsk 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
20:45 | 25/08/19 | R 19
Bate Borisov 4
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
G
18:45 | 11/08/19 | R 17
Bate Borisov 4
FC BGU Minsk 1
Maç Detayı
G
20:45 | 13/07/19 | R 15
Bate Borisov 4
Torpedo Belaz Zhodino 1
Maç Detayı
3 43 13 30 20
49
G
17:00 | 30/10/19 | R 16
TORPEDO MINSK 0
Shakhter Soligorsk 3
Maç Detayı
G
20:45 | 21/09/19 | R 22
Shakhter Soligorsk 4
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 15/09/19 | R 21
ISLOCH 0
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
G
17:45 | 01/09/19 | R 20
FC BGU Minsk 1
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
G
18:45 | 25/08/19 | R 19
Shakhter Soligorsk 3
FC Gomel 1
Maç Detayı
G
18:00 | 19/08/19 | R 18
FC SLUTSK 0
Shakhter Soligorsk 5
Maç Detayı
4 32 21 11 20
40
G
19:00 | 15/09/19 | R 21
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 20
Neman Grodno 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 19
Dinamo Minsk 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
19:45 | 18/08/19 | R 18
FC GORODEYA 3
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
G
20:45 | 11/08/19 | R 17
Dinamo Minsk 3
Minsk 2
Maç Detayı
G
20:45 | 14/07/19 | R 15
FC Dinamo Brest 1
Dinamo Minsk 2
Maç Detayı
5 31 24 7 22
38
G
16:00 | 21/09/19 | R 22
FC SLUTSK 1
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 21
Torpedo Belaz Zhodino 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 20
TORPEDO MINSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
B
16:45 | 25/08/19 | R 19
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
M
18:45 | 17/08/19 | R 18
Minsk 2
Torpedo Belaz Zhodino 0
Maç Detayı
B
18:00 | 09/08/19 | R 17
Torpedo Belaz Zhodino 1
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
6 29 24 5 21
34
M
17:00 | 15/09/19 | R 21
ISLOCH 0
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
B
18:45 | 31/08/19 | R 20
FC Gomel 2
ISLOCH 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/08/19 | R 19
ISLOCH 0
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
B
20:45 | 16/08/19 | R 18
Neman Grodno 1
ISLOCH 1
Maç Detayı
G
19:45 | 09/08/19 | R 17
ISLOCH 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
17:00 | 20/07/19 | R 16
FC GORODEYA 1
ISLOCH 2
Maç Detayı
7 22 23 -1 21
30
G
16:00 | 25/10/19 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
M
19:45 | 20/09/19 | R 22
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
M
20:45 | 14/09/19 | R 21
Bate Borisov 2
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
G
19:45 | 30/08/19 | R 20
FC GORODEYA 3
FK Dnyapro Mogilev 2
Maç Detayı
B
16:45 | 25/08/19 | R 19
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
G
19:45 | 18/08/19 | R 18
FC GORODEYA 3
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
8 21 31 -10 22
26
G
16:00 | 08/11/19 | R 28
Neman Grodno 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 21/09/19 | R 22
Neman Grodno 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 21
Torpedo Belaz Zhodino 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 20
Neman Grodno 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 24/08/19 | R 19
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
B
20:45 | 16/08/19 | R 18
Neman Grodno 1
ISLOCH 1
Maç Detayı
9 22 36 -14 22
26
G
16:00 | 23/11/19 | R 29
TORPEDO MINSK 0
FC SLUTSK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 22
FC SLUTSK 1
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
M
19:00 | 15/09/19 | R 21
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 20
FC SLUTSK 3
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/08/19 | R 19
ISLOCH 0
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
M
18:00 | 19/08/19 | R 18
FC SLUTSK 0
Shakhter Soligorsk 5
Maç Detayı
10 23 29 -6 20
23
G
16:00 | 04/10/19 | R 24
TORPEDO MINSK 0
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
M
18:00 | 20/09/19 | R 22
Minsk 1
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
B
15:00 | 15/09/19 | R 21
SLAVIA MOZYR 2
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 31/08/19 | R 20
SLAVIA MOZYR 2
FC Dinamo Brest 4
Maç Detayı
M
20:45 | 25/08/19 | R 19
Bate Borisov 4
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
G
16:45 | 17/08/19 | R 18
SLAVIA MOZYR 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
11 27 34 -7 22
23
G
16:00 | 18/10/19 | R 25
Minsk 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 20/09/19 | R 22
Minsk 1
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
M
18:30 | 14/09/19 | R 21
FC Dinamo Brest 3
Minsk 0
Maç Detayı
G
19:45 | 01/09/19 | R 20
Minsk 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
M
19:45 | 23/08/19 | R 19
FK Dnyapro Mogilev 1
Minsk 0
Maç Detayı
G
18:45 | 17/08/19 | R 18
Minsk 2
Torpedo Belaz Zhodino 0
Maç Detayı
12 18 30 -12 21
21
M
20:45 | 21/09/19 | R 22
Shakhter Soligorsk 4
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
M
19:30 | 16/09/19 | R 21
FC Vitebsk 1
FC Gomel 2
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 20
FC SLUTSK 3
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/08/19 | R 19
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/08/19 | R 18
TORPEDO MINSK 0
FC Vitebsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 11/08/19 | R 17
FC Vitebsk 0
FC GORODEYA 2
Maç Detayı
13 33 39 -6 21
18
G
16:00 | 15/11/19 | R 30
FC Gomel 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
19:30 | 16/09/19 | R 21
FC Vitebsk 1
FC Gomel 2
Maç Detayı
B
18:45 | 31/08/19 | R 20
FC Gomel 2
ISLOCH 2
Maç Detayı
M
18:45 | 25/08/19 | R 19
Shakhter Soligorsk 3
FC Gomel 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 18
FC BGU Minsk 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 17
FC Gomel 3
FC SLUTSK 4
Maç Detayı
14 29 54 -25 21
16
G
16:00 | 01/11/19 | R 27
TORPEDO MINSK 0
FC BGU Minsk 3
Maç Detayı
B
15:00 | 15/09/19 | R 21
SLAVIA MOZYR 2
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
17:45 | 01/09/19 | R 20
FC BGU Minsk 1
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
M
20:45 | 24/08/19 | R 19
FC Dinamo Brest 6
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 18
FC BGU Minsk 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
M
18:45 | 11/08/19 | R 17
Bate Borisov 4
FC BGU Minsk 1
Maç Detayı
15 20 31 -11 21
16
M
18:00 | 21/09/19 | R 22
Neman Grodno 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/09/19 | R 21
FK Dnyapro Mogilev 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
19:45 | 30/08/19 | R 20
FC GORODEYA 3
FK Dnyapro Mogilev 2
Maç Detayı
G
19:45 | 23/08/19 | R 19
FK Dnyapro Mogilev 1
Minsk 0
Maç Detayı
M
16:45 | 17/08/19 | R 18
SLAVIA MOZYR 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
M
18:45 | 10/08/19 | R 17
FK Dnyapro Mogilev 0
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
16 4 36 -32 21
6
M
16:00 | 23/11/19 | R 29
TORPEDO MINSK 0
FC SLUTSK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/11/19 | R 30
FC Gomel 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/11/19 | R 28
Neman Grodno 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/11/19 | R 27
TORPEDO MINSK 0
FC BGU Minsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 30/10/19 | R 16
TORPEDO MINSK 0
Shakhter Soligorsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 25/10/19 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 27 5 22 11
30
G
20:45 | 14/09/19 | R 21
Bate Borisov 2
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
G
20:45 | 25/08/19 | R 19
Bate Borisov 4
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
G
18:45 | 11/08/19 | R 17
Bate Borisov 4
FC BGU Minsk 1
Maç Detayı
G
20:45 | 13/07/19 | R 15
Bate Borisov 4
Torpedo Belaz Zhodino 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0
0
2 28 8 20 11
28
G
20:45 | 21/09/19 | R 22
Shakhter Soligorsk 4
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
18:45 | 25/08/19 | R 19
Shakhter Soligorsk 3
FC Gomel 1
Maç Detayı
3 35 8 27 10
25
G
16:00 | 27/09/19 | R 23
FC Dinamo Brest 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:30 | 14/09/19 | R 21
FC Dinamo Brest 3
Minsk 0
Maç Detayı
G
20:45 | 24/08/19 | R 19
FC Dinamo Brest 6
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
4 17 5 12 11
25
M
17:00 | 15/09/19 | R 21
ISLOCH 0
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/08/19 | R 19
ISLOCH 0
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
19:45 | 09/08/19 | R 17
ISLOCH 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
5 21 11 10 11
24
G
19:00 | 15/09/19 | R 21
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 19
Dinamo Minsk 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
20:45 | 11/08/19 | R 17
Dinamo Minsk 3
Minsk 2
Maç Detayı
6 15 13 2 11
19
G
16:00 | 18/10/19 | R 25
Minsk 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 20/09/19 | R 22
Minsk 1
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
G
19:45 | 01/09/19 | R 20
Minsk 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
18:45 | 17/08/19 | R 18
Minsk 2
Torpedo Belaz Zhodino 0
Maç Detayı
7 13 9 4 11
19
G
16:00 | 14/09/19 | R 21
Torpedo Belaz Zhodino 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
B
16:45 | 25/08/19 | R 19
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
B
18:00 | 09/08/19 | R 17
Torpedo Belaz Zhodino 1
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
8 12 12 0 10
17
M
19:45 | 20/09/19 | R 22
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
19:45 | 30/08/19 | R 20
FC GORODEYA 3
FK Dnyapro Mogilev 2
Maç Detayı
G
19:45 | 18/08/19 | R 18
FC GORODEYA 3
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
9 12 22 -10 11
14
M
16:00 | 21/09/19 | R 22
FC SLUTSK 1
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 20
FC SLUTSK 3
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 19/08/19 | R 18
FC SLUTSK 0
Shakhter Soligorsk 5
Maç Detayı
10 12 13 -1 11
13
M
19:30 | 16/09/19 | R 21
FC Vitebsk 1
FC Gomel 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/08/19 | R 19
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/08/19 | R 17
FC Vitebsk 0
FC GORODEYA 2
Maç Detayı
11 14 15 -1 9
11
B
15:00 | 15/09/19 | R 21
SLAVIA MOZYR 2
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 31/08/19 | R 20
SLAVIA MOZYR 2
FC Dinamo Brest 4
Maç Detayı
G
16:45 | 17/08/19 | R 18
SLAVIA MOZYR 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
12 12 13 -1 10
11
G
16:00 | 13/09/19 | R 21
FK Dnyapro Mogilev 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
19:45 | 23/08/19 | R 19
FK Dnyapro Mogilev 1
Minsk 0
Maç Detayı
M
18:45 | 10/08/19 | R 17
FK Dnyapro Mogilev 0
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
13 5 11 -6 11
10
G
16:00 | 08/11/19 | R 28
Neman Grodno 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 21/09/19 | R 22
Neman Grodno 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 20
Neman Grodno 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
B
20:45 | 16/08/19 | R 18
Neman Grodno 1
ISLOCH 1
Maç Detayı
14 11 19 -8 10
7
M
17:45 | 01/09/19 | R 20
FC BGU Minsk 1
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 18
FC BGU Minsk 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
15 15 19 -4 10
6
G
16:00 | 15/11/19 | R 30
FC Gomel 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
B
18:45 | 31/08/19 | R 20
FC Gomel 2
ISLOCH 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 17
FC Gomel 3
FC SLUTSK 4
Maç Detayı
16 2 17 -15 10
4
M
16:00 | 23/11/19 | R 29
TORPEDO MINSK 0
FC SLUTSK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 01/11/19 | R 27
TORPEDO MINSK 0
FC BGU Minsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 30/10/19 | R 16
TORPEDO MINSK 0
Shakhter Soligorsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 25/10/19 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 19 7 12 11
29
G
19:45 | 20/09/19 | R 22
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R 20
SLAVIA MOZYR 2
FC Dinamo Brest 4
Maç Detayı
G
18:45 | 10/08/19 | R 17
FK Dnyapro Mogilev 0
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0
0
2 15 5 10 9
21
G
17:00 | 30/10/19 | R 16
TORPEDO MINSK 0
Shakhter Soligorsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 15/09/19 | R 21
ISLOCH 0
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
G
17:45 | 01/09/19 | R 20
FC BGU Minsk 1
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
G
18:00 | 19/08/19 | R 18
FC SLUTSK 0
Shakhter Soligorsk 5
Maç Detayı
3 16 6 10 9
19
G
16:00 | 20/09/19 | R 22
TORPEDO MINSK 0
Bate Borisov 3
Maç Detayı
M
19:45 | 01/09/19 | R 20
Minsk 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
4 18 15 3 11
19
G
16:00 | 21/09/19 | R 22
FC SLUTSK 1
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 20
TORPEDO MINSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
M
18:45 | 17/08/19 | R 18
Minsk 2
Torpedo Belaz Zhodino 0
Maç Detayı
5 11 10 1 9
16
G
16:00 | 01/09/19 | R 20
Neman Grodno 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
M
19:45 | 18/08/19 | R 18
FC GORODEYA 3
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
G
20:45 | 14/07/19 | R 15
FC Dinamo Brest 1
Dinamo Minsk 2
Maç Detayı
6 16 20 -4 11
16
M
16:00 | 14/09/19 | R 21
Torpedo Belaz Zhodino 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/08/19 | R 19
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
7 10 11 -1 11
13
G
16:00 | 25/10/19 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
M
20:45 | 14/09/19 | R 21
Bate Borisov 2
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
B
16:45 | 25/08/19 | R 19
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
8 10 14 -4 11
12
G
16:00 | 23/11/19 | R 29
TORPEDO MINSK 0
FC SLUTSK 3
Maç Detayı
M
19:00 | 15/09/19 | R 21
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/08/19 | R 19
ISLOCH 0
FC SLUTSK 1
Maç Detayı
9 18 20 -2 11
12
G
19:30 | 16/09/19 | R 21
FC Vitebsk 1
FC Gomel 2
Maç Detayı
M
18:45 | 25/08/19 | R 19
Shakhter Soligorsk 3
FC Gomel 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 18
FC BGU Minsk 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
10 9 14 -5 11
12
G
16:00 | 04/10/19 | R 24
TORPEDO MINSK 0
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
M
18:00 | 20/09/19 | R 22
Minsk 1
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
M
20:45 | 25/08/19 | R 19
Bate Borisov 4
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
11 12 19 -7 10
9
B
18:45 | 31/08/19 | R 20
FC Gomel 2
ISLOCH 2
Maç Detayı
B
20:45 | 16/08/19 | R 18
Neman Grodno 1
ISLOCH 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/07/19 | R 16
FC GORODEYA 1
ISLOCH 2
Maç Detayı
12 18 35 -17 11
9
G
16:00 | 01/11/19 | R 27
TORPEDO MINSK 0
FC BGU Minsk 3
Maç Detayı
B
15:00 | 15/09/19 | R 21
SLAVIA MOZYR 2
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
20:45 | 24/08/19 | R 19
FC Dinamo Brest 6
FC BGU Minsk 2
Maç Detayı
M
18:45 | 11/08/19 | R 17
Bate Borisov 4
FC BGU Minsk 1
Maç Detayı
13 6 17 -11 10
8
M
20:45 | 21/09/19 | R 22
Shakhter Soligorsk 4
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 20
FC SLUTSK 3
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/08/19 | R 18
TORPEDO MINSK 0
FC Vitebsk 3
Maç Detayı
14 8 18 -10 11
5
M
18:00 | 21/09/19 | R 22
Neman Grodno 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
M
19:45 | 30/08/19 | R 20
FC GORODEYA 3
FK Dnyapro Mogilev 2
Maç Detayı
M
16:45 | 17/08/19 | R 18
SLAVIA MOZYR 1
FK Dnyapro Mogilev 0
Maç Detayı
15 12 21 -9 11
4
M
18:30 | 14/09/19 | R 21
FC Dinamo Brest 3
Minsk 0
Maç Detayı
M
19:45 | 23/08/19 | R 19
FK Dnyapro Mogilev 1
Minsk 0
Maç Detayı
16 2 19 -17 11
2
M
16:00 | 15/11/19 | R 30
FC Gomel 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/11/19 | R 28
Neman Grodno 3
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
BAT DMI EBG BRE GOM GOR SLS VIT DYM ISL LMI MIN NEM SHS SLM TOR TMI
Bate Borisov 23/11 4:1 0:1 18/10 2:1 3:0 3:0 19/07 01/11 30/03 1:0 27/09 3:1 4:0 4:1 1:0
Dinamo Minsk 1:2 6:1 15/11 3:1 1:0 2:1 18/10 08/11 1:0 08/11 3:2 0:1 27/09 1:0 0:3 3:0
FC BGU Minsk 0:4 25/10 1:1 1:1 0:0 0:1 04/10 15/11 22/09 15/11 3:3 2:4 1:2 1:2 08/11 2:1
FC Dinamo Brest 25/09 1:2 6:2 3:0 4:0 18/10 23/11 3:1 5:1 05/04 3:0 6:1 01/11 0:0 4:1 3:0
FC Gomel 0:2 22/09 3:0 25/10 0:0 3:4 1:2 04/10 2:2 04/10 08/11 2:3 0:1 2:2 2:3 3:0
FC GORODEYA 1:0 3:1 18/10 1:3 23/11 1:0 1:1 3:2 1:2 30/08 04/10 01/11 25/09 1:0 0:3 0:0
FC SLUTSK 04/10 2:1 0:0 1:3 0:6 08/11 3:0 2:2 1:3 17/05 1:0 15/11 0:5 25/10 1:2 1:0
FC Vitebsk 08/11 1:3 3:0 0:1 1:2 0:2 2:2 2:1 29/09 21/06 29/03 0:0 1:0 15/11 25/10 1:1
FK Dnyapro Mogilev 30/10 0:2 3:4 0:1 1:1 0:0 27/09 01/11 3:0 -- 1:0 0:3 18/10 1:2 23/11 3:0
ISLOCH 0:0 04/10 2:1 08/11 3:1 2:0 0:1 3:0 25/10 25/10 15/11 1:0 0:1 2:1 1:0 3:0
LUCH MINSK 29/03 28/06 12/07 09/08 23/05 25/04 27/09 01/11 -- 14/06 23/08 10/05 18/10 12/04 23/11 13/09
Minsk 3:2 0:0 27/09 1:2 3:2 0:3 01/11 19/07 0:0 3:3 19/04 2:1 23/11 1:0 2:0 3:0
Neman Grodno 0:1 0:1 23/11 05/10 1:1 1:3 0:0 1:0 1:0 1:1 20/09 25/10 0:3 0:1 0:0 3:0
Shakhter Soligorsk 25/10 3:0 3:4 0:0 3:1 15/11 1:0 4:0 3:1 1:0 30/05 3:2 6:0 08/11 04/10 1:0
SLAVIA MOZYR 1:2 30/10 2:2 2:4 01/11 27/09 1:1 25/09 1:0 23/11 16/08 4:3 18/10 0:1 1:2 2:0
Torpedo Belaz Zhodino 15/11 01/11 3:3 1:2 27/09 1:1 1:0 1:0 1:0 18/10 05/07 1:1 1:0 0:1 1:1 2:0
TORPEDO MINSK 0:3 0:1 0:3 0:1 1:2 0:3 0:3 0:3 0:1 1:0 04/05 0:0 0:3 0:3 0:3 0:3
Takım Ev Sahibi Deplasman
23/11/19 -:-
05/07/19 1:2
11/08/19 4:1
06/04/19 0:4
14/04/19 0:1
25/09/19 -:-
18/10/19 -:-
01/06/19 0:2
14/09/19 2:1
06/05/19 1:0
24/05/19 3:0
04/10/19 -:-
30/06/19 3:0
08/11/19 -:-
19/07/19 -:-
30/10/19 -:-
01/11/19 -:-
22/06/19 0:0
30/03/19 -:-
29/03/19 -:-
26/04/19 1:0
01/09/19 3:2
27/09/19 -:-
17/05/19 0:1
16/06/19 3:1
25/10/19 -:-
25/08/19 4:0
20/04/19 1:2
13/07/19 4:1
15/11/19 -:-
12/05/19 1:0
20/09/19 0:3
05/07/19 1:2
23/11/19 -:-
16/06/19 6:1
25/10/19 -:-
15/11/19 -:-
14/07/19 1:2
12/05/19 3:1
22/09/19 -:-
14/04/19 1:0
18/08/19 3:1
15/09/19 2:1
05/05/19 2:1
18/10/19 -:-
01/06/19 1:3
08/11/19 -:-
30/06/19 0:2
24/05/19 1:0
04/10/19 -:-
08/11/19 -:-
28/06/19 -:-
11/08/19 3:2
05/04/19 0:0
26/04/19 0:1
01/09/19 0:1
27/09/19 -:-
18/05/19 3:0
31/03/19 1:0
30/10/19 -:-
22/06/19 0:3
01/11/19 -:-
25/08/19 3:0
20/04/19 0:1
06/04/19 0:4
11/08/19 4:1
25/10/19 -:-
16/06/19 6:1
21/04/19 1:1
24/08/19 6:2
16/08/19 1:1
13/04/19 3:0
01/06/19 0:0
18/10/19 -:-
19/07/19 0:1
31/03/19 0:0
04/10/19 -:-
22/05/19 3:0
15/11/19 -:-
12/07/19 3:4
22/09/19 -:-
11/05/19 2:1
15/11/19 -:-
12/07/19 -:-
17/05/19 3:3
27/09/19 -:-
06/07/19 2:4
23/11/19 -:-
01/09/19 1:2
27/04/19 3:4
05/05/19 1:2
15/09/19 2:2
08/11/19 -:-
28/06/19 3:3
21/06/19 2:1
01/11/19 0:3
25/09/19 -:-
14/04/19 0:1
14/07/19 1:2
15/11/19 -:-
24/08/19 6:2
21/04/19 1:1
16/06/19 3:0
25/10/19 -:-
11/05/19 4:0
20/09/19 1:3
18/10/19 -:-
02/06/19 1:3
23/11/19 -:-
06/07/19 0:1
07/04/19 3:1
10/08/19 0:1
29/06/19 5:1
08/11/19 -:-
05/04/19 -:-
09/08/19 -:-
14/09/19 3:0
05/05/19 1:2
25/05/19 6:1
05/10/19 -:-
01/11/19 -:-
22/06/19 0:0
25/04/19 0:0
31/08/19 2:4
20/07/19 4:1
31/03/19 1:2
27/09/19 3:0
19/05/19 0:1
01/06/19 0:2
18/10/19 -:-
22/09/19 -:-
12/05/19 3:1
13/04/19 3:0
16/08/19 1:1
25/10/19 -:-
16/06/19 3:0
07/07/19 0:0
23/11/19 -:-
10/08/19 3:4
06/04/19 0:6
06/05/19 1:2
16/09/19 1:2
04/10/19 -:-
24/05/19 1:1
31/08/19 2:2
27/04/19 3:1
04/10/19 -:-
23/05/19 -:-
08/11/19 -:-
29/06/19 3:2
29/03/19 2:3
19/07/19 1:1
21/04/19 0:1
25/08/19 3:1
23/06/19 2:2
01/11/19 -:-
18/05/19 2:3
27/09/19 -:-
15/11/19 3:0
13/07/19 1:2
06/05/19 1:0
14/09/19 2:1
18/08/19 3:1
14/04/19 1:0
18/10/19 -:-
01/06/19 0:0
20/09/19 1:3
11/05/19 4:0
23/11/19 -:-
07/07/19 0:0
29/06/19 1:0
08/11/19 -:-
05/04/19 1:1
11/08/19 0:2
30/08/19 3:2
27/04/19 0:0
20/07/19 1:2
30/03/19 2:0
30/08/19 -:-
25/04/19 -:-
04/10/19 -:-
25/05/19 0:3
01/11/19 -:-
21/06/19 1:3
25/09/19 -:-
15/11/19 -:-
17/05/19 1:0
27/09/19 -:-
20/04/19 0:3
25/08/19 1:1
14/06/19 0:0
25/10/19 0:3
04/10/19 -:-
24/05/19 3:0
05/05/19 2:1
15/09/19 2:1
31/03/19 0:0
19/07/19 0:1
02/06/19 1:3
18/10/19 -:-
06/04/19 0:6
10/08/19 3:4
08/11/19 -:-
29/06/19 1:0
31/08/19 3:0
26/04/19 2:2
19/05/19 2:2
27/09/19 -:-
21/04/19 1:3
23/08/19 0:1
17/05/19 -:-