• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Üçüz bebekler yardım bekliyor

Üçüz bebekler yardım bekliyor
Giriş Tarihi: 10.9.2019

Aydın'da 20 milyonda bir doğumda gerçekleşen üçüz bebek doğumu yaşandı. Efeler ilçesi Çeştepe Mahallesi'nde yaşayan Gökhan (35) ve Özlem (32) Yavaş çifti, Aydın'ın üçüz evlat sahibi olan dördüncü ailesi oldu. Üçüzlerini kucaklarına alan Gökhan-Özlem çifti, büyük sevinç yaşarken bir yandan da nasıl büyüteceklerini düşünmeye başladı. Eşi Gökhan Yavaş'ın özel bir şirkette asgari ücretin biraz üstünde bir ücretle çalıştığını dile getiren Özlem Yavaş, "Üçüz bebek sahibi olmak çok güzel bir duygu ancak bakımları biraz zor. Üçüz oldukları için de masrafları da üçe katlandı. Ben üçüzler olduktan sonra işimi bıraktım. Eşim tek maaşla evini geçindiriyor. 5 çocuğun masrafını tek başına üstesinden gelmekte zorlanıyor" dedi. Üçüzlerin bez, mama ve diğer masraflarının aylık 2 bin lirayı bulduğunu belirten Özlem Yavaş, "Hayırseverlerden üçüzlerin mama ve bez giderlerinin karşılanması için yardım bekliyoruz" diye konuştu.

KAZIM YÖRÜKCE

Üçüz bebekler yardım bekliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN