• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Olta balıkçılarına denetim

Kütahya Aslanapa'da Kureyşliler Barajı'nda balık tutanlara yönelik denetim yapıldı. Aslanapa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bu denetimlerin belli periyotlarla devam edeceği belirtildi.

Olta balıkçılarına denetim

30.09.2020, 11:47 Güncelleme Tarihi: 30.09.2020, 11:53

Kütahya'nın Aslanapa ilçesinde Kureyşliler Barajı'nda balık tutanlara yönelik denetim yapıldığı bildirildi.


Aslanapa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, ''İlçe Müdürlüğümüz ekiplerince, Kureyşler Sulama Barajı'nda inceleme ve denetim gerçekleştirdik.

Balıkçılarımıza su ürünleri kanununa aykırı hareket edilmemesi konusunda uyarılarda bulunup, aykırılık tespit edilenler hakkında cezai işlem uygulandı. Bu denetimlerimiz belli periyotlarla devam edecek'' ifadeleri kullanıldı.

İHA

Husumetli olduğu restoran sahibine kurşun yağdırdı Manisa'da tarım işçilerini taşıyan minibüsle kamyon çarpıştı Kütahya'da acı olay! Çocuğu doğduğu gün hayatını kaybetti

Olta balıkçılarına denetim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.