• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Milas'ta tatil kitapları teslim edilmeye başlandı

Milas'ta İlçe Müdürü , pandemi nedeniyle okulundan uzak kalan ve yaz tatiline başlayan öğrencileri ziyaret ederek, tatil kitaplarını teslim ediyor.

Milas'ta tatil kitapları teslim edilmeye başlandı

10.08.2020, 15:05 Güncelleme Tarihi: 10.08.2020,15:10

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un, tatilde olan öğrencilere tatil Kitaplarının ulaştırılması talimatı vermesinin ardından çalışma başlatan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, öğrencileri ziyaret ederek kitaplarını teslim etmeye başladı.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, pandemi nedeniyle okulundan uzak kalan ve yaz tatiline başlayan öğrencileri ziyaret ederek, tatil kitaplarını teslim ediyor.


Kırsal mahallelerde ikamet eden ve özellikle tatillerde ailesine yardımcı olmaya çalışan çocuklara kitaplarını vererek sohbet eden Bal, "Öğrencilerimizi ziyaret ederek onların hem bahçede ailelerine yardım ettiklerini hem de satış yaptıklarına şahit olduk. Onlardan alışveriş yaparak emeklerine katkı sağladık. Bu kadar sorumluluk sahibi olmaları bizi ayrıca mutlu etti.

Hayatlarıyla ilgili hedeflerini de belirlediklerini gördükçe geleceğe daha umutla baktık hele ki öğrencimizin sabah 4.30'da uyanıp kuyruklu yıldızın kaymasını seyretmesi ve bu konuda bilgisini, yorumunu bize aktarması gurur vericiydi" dedi.


Bazı öğrencilerin tarlada ailesine yardım ederken, uzaktan eğitim sürecinde anlatılan derslerin ses kaydını aldığını ve tarlada dinleyerek çalıştıklarını da ifade eden Bal, "Bunu duymak bizi çok mutlu etti ve gurur duyduk. Biz de onlara sürpriz yaparak tarlada ziyaret ettik ve birlikte pazarda satacakları sebzeleri topladık. Biz onlara kitap verdik onlar da bize emekle topladıkları sebzelerden" dedi.

IHA

Trafoda yangın çıktı, araçlarını park edip izlediler! Denizli'de feci ölüm! Adaçayı toplamak için gittiği dağlık alanda...

Milas'ta tatil kitapları teslim edilmeye başlandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA