• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Karaca hakim karşısında

Başkan Karaca hakim karşısında

9.6.2021

MUĞLA Fethiye'de CHP'li Belediye Başkanı Alim Karaca ve şoförü ile trafikte tartıştıkları tatilcinin karşılıklı şikayetleri sonrası açılan davanın 2. duruşması dün görüldü.

Fethiye 1. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya 'Mala zarar verme', 'hakaret', 'birden fazla kişiyle tehdit' suçlarından 2 yıl 7 aydan 10 yıla kadar hapsi istenen Başkan Karaca katılmadı.

Duruşmada Karaca ve şoförü Barış Mete tarafından tatile geldiği sırada darbedildiğini, aracına zarar verildiğini iddia eden Murat Çağlar Özbakır, şikayetini yinelerken mahkeme, tanıkların dinlenmesi ve hasarın tespitini isteyerek duruşmayı erteledi.

■ ADEM ÜLKER

Başkan Karaca hakim karşısında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.