• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'ta güneşin etrafında gökkuşağı oluştu, vatandaşlar hayranlıkla izledi

kent merkezinde öğle saatlerinde güneşin çevresinde oluşan gökkuşağı halkası vatandaşları heyecanlandırdı.

Uşak'ta güneşin etrafında gökkuşağı oluştu, vatandaşlar hayranlıkla izledi

30.05.2019, 16:17

Uşak kent merkezinde bugün saat 13.00 sıralarında güneşin etrafında gökkuşağı halkası oluştu. Vatandaşlar ilginç doğa olayı karşısında hayranlıklarını gizleyemedi. Güneşin dik konuma geldiği saatlerde, simit şeklinde güneşi saran gökkuşağını gören pek çok vatandaş, böyle bir doğa olayıyla ilk kez karşılaştıklarını ifade ederek, güneşin etrafındaki görüntünün kendilerini şaşırttığını ifade ettiler.

Uşaklı vatandaşlar böyle bir görüntüyle daha önce karşılaşmadıklarını belirterek güneşin etrafındaki halkaları cep telefonlarına kaydetmeye çalıştılar.
Yaklaşık 15 dakika süren gökkuşağı görüntüsü daha sonra gözden kayboldu.

İHA

Uşak'ta güneşin etrafında gökkuşağı oluştu, vatandaşlar hayranlıkla izledi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA