• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmir'in yeni AVM'si "Optimum Outlet" açıldı

İzmir'in yeni AVM'si Optimum Outlet açıldı

30.03.2012, 19:00


İzmir'in ilk Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Gaziemir'de hizmete girdi. "Maksimum marka, minumum ödeme" sloganıyla kapılarını İzmirlilere dün açan AVM, 14 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. 140 bin metrekare alanda yer alan "Optimum Outlet İzmir" mağazasının işletmesini Rönesans Gayrimenkul Yatırım yapacak. Buz pateni pisti, bowling salonu, eğlence merkezi ile birçok alternatif sunan "Optimum Outlet İzmir", 163 mağazası, bin 517 araçlık otoparkı ile hizmet verecek. Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın başlattığı outlet zincirinin 4. halkası olan "Optimum Outlet İzmir", mimarisi ile de dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü markaları bir araya getiren ve ilk kez İzmir'e gelen firmaları da içinde barındıran AVM'de yer alan işyerlerinin hepsi kiralandı. Yılda 11 milyon ziyaretçinin "Optimum Outlet İzmir"e gelmesi bekleniyor. Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, İzmir'e 150 milyon dolarlık yatırımla böyle bir alışveriş merkezi kazandırdıkları için çok mutlu olduklarını belirterek, "Kopya değil, İzmir'e özgü bir alışveriş merkezi yaptık" dedi. MURAT ŞAHİN (HABER MERKEZİ)


İzmir'in yeni AVM'si "Optimum Outlet" açıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN