• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sezgin’den ’e yatırımı

Sezgin’den İzmir’e turizm yatırımı

18.07.2018, 23:32

Türk futbol dünyasının ve iş hayatının tanınmış isimlerinden Adnan Sezgin, İzmir'de turizm yatırımına imza attı. Sezgin'in İstanbul ve Ankara'nın ardından üçüncü şubesini İzmir Hilton Center'da açtığı AS Visa Solutions ile artık Macaristan ve Portekiz'e seyahat etmek isteyenler, işlemler ve parmak izi için Ankara ve İstanbul'a gitmek zorunda kalmayacak. AS Visa Solutions Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Sezgin, İzmir'in çok önemli bir nokta olduğunu belirterek, Macaristan ve Portekiz'e yoğun bir ilgi gösterildiğini söyledi. Sezgin, "Bizim bu kaliteli ve hızlı hizmetimizden sadece İzmirliler değil tüm güney Marmara, Batı Akdeniz ve Ege'nin tamamındaki vatandaşlarımız yararlanacak. İzmir'de olmaktan çok mutluyuz" dedi.

KAHRAMAN DURAK

Sezgin’den İzmir’e turizm yatırımı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN