• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan Hintli firma ile 10 yıllık sözleşme

Saygılı Rulman’dan Hintli firma ile 10 yıllık sözleşme
Giriş Tarihi: 5.4.2019

’nin Türkiye resmi distribütörü olan Yönetim Kurulu Başkanı , “Hindistan Galaxy şirketi ile yaptığımız anlaşma ülkemize ve firmamıza duyulan güveninin göstergesidir” dedi

FATİH ŞENDİL

Türkiye'nin yerli sermayeli rulman ve savunma sanayisinin en büyük firmalarından Saygılı Rulman, Hindistan'ın lider zincir üreticilerinden Galaxy Chains firması ile 10 yıllık karşılıklı iş sözleşmesi imzaladı.
İşbirliğinin ülke ve firma adına hayırlı olmasını dileyen Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, Yeni Asır'a yaptığı özel açıklamada, "Dünyadaki kalitemizin yanı sıra çalışma disiplinimiz ve azmimizle bu tür büyük çaplı yeni anlaşmalara daha imza atarak Türkiye ekonomisine önemli katkıda bulunmaya devam edeceğiz" dedi.

TERCİH EDİLİYOR

Rulman ve güç aktarım ürünlerinde hem tedarik hem destek hizmetleri veren Saygılı Rulman, kaliteyi ve güven duygusunu daima en önde tutması sonucunda dünyada ve Avrupa'da en çok tercih edilen marka olma özelliğini koruyor. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu hızda ve kapasitede hizmetler sunduklarını, kaliteli ürünleri ve uzman personelleriyle farklarını ortaya koyduklarını belirten Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, önceki gün Kemalpaşa tesislerinde Hindistan'ın lider zincir üreticilerinden Galaxy Chains ile 10 yıllık sözleşmeye imza attıklarının müjdesini verdi. Türk rulman pazarının öncü isimlerinden biri olan Saygılı Rulman'ın sektöre değer katmaya devam edeceği bildirildi.

ULUSLARARASI MARKA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

NACHI'nin Türkiye Resmi Distribütörü olan Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı Yeni Asır'a, "Ülkemizdeki rulman tedarik sağlayıcıları arasında ilk beş firmadan biri durumunda olmamız, 30 yılı aşkın süredir sektörde varlığımızı Saygılı Rulman olarak hissettirmemiz, gerek yurt dışında, gerek yurt içinde tercih edilme seseplerimizin başında geliyor. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse de yılların vermiş olduğu sektör tecrübesiyle Hindistan Galaxy şirketi ile ile yaptığımız 10 yıllık anlaşma bizim için önemli. Bu tür anlaşmaların ülkemize başta olmak üzere firmamıza gösterilen güven ve mennuniyetin göstergesidir. Biz Salgılı Rulman olarak vizyonumuzla ve misyonumuzla, uluslararası düzeyde hizmet veren bir marka olmaya devam edeceğiz" dedi.

KEMALPAŞA'YA 3 MİLYON DOLARLIK YATIRIM GELİYOR

Saygılı Rulman'ın anlaşma imzaladığı Hindistan'ın lider zincir üreticilerinden Galaxy Chains firmasının İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde 3 milyon dolarlık yatırım yapacağı açıklandı. Firma yatırım ile ilgili hazırlıklarını sürdürüyor.

Saygılı Rulman’dan Hintli firma ile 10 yıllık sözleşme haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN