• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

- otoyoluna övgüler dizdi

Demet Akalın İstanbul-İzmir otoyoluna övgüler dizdi

15.08.2019, 09:28

Bayramın üçüncü günü Çeşme’de konser veren , yeni hizmete giren - otoyolunu kullandı. Popçu, 8 buçuk saatlik mesafeyi 3 buçuk saate indiren yola hayran kaldı.

Önceki gün Çeşme'deki konserine gitmek için yeni yapılan İstanbul İzmir otoyolunu kullanan Demet Akalın, yola hayran kaldı. 8 buçuk saatlik mesafeyi 3 buçuk saate düşüren yeni otoyolda aracıyla seyahat eden sevilen popçu, geçiş ücretine yapılan eleştirilere şöyle yanıt verdi:

'İTALYA'DA ​ YOLLAR PARALI'
"İki saatte dünya yol geldik. Dümdüz yol. Pahalı deniyor; ama İtalya'da otobanlar adım başı para…" Açılışını geçen hafta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yaptığı otoyoldan memnun olduğunu dile getiren Akalın, paylaşımına nazar boncuğu ile Türk bayrağı eklemeyi de unutmadı. Millet için yapılan hizmeti takdir eden şarkıcı alkışı hak etti.
Akalın, yeni İstanbul İzmir otoyoluna övgüler dizdi.

Takvim

Demet Akalın İstanbul-İzmir otoyoluna övgüler dizdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN