• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hem patron hem çalışan

'da inşaat malzemeleri satışı yaptığı dükkanının hem çalışanı hem de patronu olan (39), kadınların da erkekler gibi her işi yapabileceğini belirterek, hemcinslerine cesur davranarak girişimci olmaları çağrısında bulundu.

Hem patron hem çalışan
Giriş Tarihi: 10.11.2019

Manisa'da inşaat malzemeleri satışı yaptığı dükkanının hem çalışanı hem de patronu olan Ayşen Sönmez Oğuzhan (39), kadınların da erkekler gibi her işi yapabileceğini belirterek, hemcinslerine cesur davranarak girişimci olmaları çağrısında bulundu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Bölümü mezunu olan bir çocuk annesi olan Oğuzhan, 5 yıl önce hayalini kurduğu kendi iş yerini Yeni Mahalle Horozköy Caddesi'nde açtı. Kentte sektördeki tek kadın işletmeci olan Oğuzhan, "İşimi severek yapıyorum. Ev dekorasyonu da yapıyoruz. Kadınların üstesinden gelemeyeceği iş yok" dedi.

Hem patron hem çalışan haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA