• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

T.C. Adalet Bakanlığı Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak 40 kişi alınacak

Adalet Bakanlığı kamu Personeli alımı başvuruları başladı. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu KPSS puanı ile güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Peki hangi şartlar aranıyor?

T.C. Adalet Bakanlığı Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak 40 kişi alınacak

13.01.2021, 13:22

Adalet Bakanlığı Kamu personel alımı başvuruları başladı. Adalet Bakanlığı 40 kişilik kadro ile Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını bildirmişti. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda KPSS puanı ile en az lise mezunu Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacak.

Adalet Bakanlığı alımları için adaylardan bazı nitelikler aranacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinden yayınlanan ilanda yapılacak alıma ilişkin detaylı bilgilere yer verildi.

İlana ilişkin detaylı bilgiler için tıklayın...

T.C. Adalet Bakanlığı Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak 40 kişi alınacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.