• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı yapacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 77 personel alımı yapacağı duyurusunda bulundu. Basın İlan Kurumu üzerinden verilen ilanda başvuruya ilişkin detaylar da açıklandı.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı yapacak

17.01.2021, 09:39

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden personel alımı yapacağını açıkladı. 77 personel alımı yapılacağı belirtilen pozisyonlar ise Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri (Eczacı Teknikeri), Fizyoterapist, Röntgen Teknisyeni, Laborant, Diğer Sağlık Personeli olarak açıklandı.

Genel şartlar olarak ise "Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak." gibi kurallara yer verildi.

İlana ilişkin detaylı bilgiler için tıklayınız

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı yapacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.