• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Evidea’nın İzmir'deki 3’üncü mağazası Point Bornova'da açıldı

Evidea’nın İzmir’deki 3’üncü mağazası Point Bornova’da açıldı

26.11.2021

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. İzmir'de ilk mağazasını Westpark Outlet'te, ikincisini ise Agora AVM'de açan firma, ortalama bin 500 metrekare büyüklüğündeki üçüncü şubesini de Point Bornova AVM'de tüketicilerle buluşturdu. Ev yaşam sektörünün lider isimlerinden olan ve bir evin ihtiyaçlarını tek çatı altında sunan marka, ağırlıklı olarak kadınlara hitap eden ürünleri ve açılışa özel kampanyasıyla hanımlardan yoğun ilgi gördü.

Yıl sonu hedeflerine bir adım daha yaklaştıklarını belirten Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, "Güçlü büyüme arzumuzu, 5 yıl içinde 110 şubeye ulaşma hedefiyle sürdürmek istiyoruz. İzmir Point Bornova mağazamızın açılışıyla birlikte Türkiye genelinde 12 ilde 27 mağazaya ulaşmış oluyoruz. İzmir, bölgenin çekim merkezi olmasından dolayı bizim için oldukça önemli bir metropol" dedi.

■ ERCAN AKGÜN

Evidea’nın İzmir'deki 3’üncü mağazası Point Bornova'da açıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.