• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Fethiye’deki Orient Otel 66 milyon liraya satıldı

Fethiye’deki Orient Otel 66 milyon liraya satıldı

26.11.2021

Fethiye'de uzun yıllar turizme hizmet veren Orient Otel, Türkiye Kalkınma Bankası tarafından satıldı. Fethiyeli turizmci Aykut Sidekli'nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı As Marin Şirketi, oteli açık artırmada 66 milyon lira bedelle Kalkınma Bankası'ndan satın aldı.

Turizmci Sidekli, "Fethiye'ye yakışır bir şehir oteli olacak. İlçenin en eski otelini yeniden inşa edeceğiz. Fethiye'nin çehresini değiştirecek adımlar atmaya devam edeceğiz" dedi. Aries Otel olarak hizmet verdiği dönemde tesiste pek çok politikacı ve ünlü sanatçı konaklamıştı. ■ ERDOĞAN CANKUŞ

Fethiye’deki Orient Otel 66 milyon liraya satıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.