• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Aydemir’den yeni yatırımlara devam

Aydemir’den yeni yatırımlara devam
Giriş Tarihi: 7.6.2019

İnşaat kalfalığından mega patronluğa yükselen ve çok sayıda konut ve işyeri üreten işadamı Latif Aydemir, Eylül ayından başlamak üzere inşaat sektöründe önemli ölçüde hareketlilik beklediklerini ve satışların yeniden 2015 ve 2017 yıllarındaki seviyelere çıkacağını söyledi.
Hükümetin aldığı bazı tedbirlerle doların da beklenilen seviyelerde tutulmasının önemli işaret olduğunu kaydeden Aydemir, Çeşme ve Bornova Bayraklı'da önemli projelere imza atacaklarını ve yeni yatırımların yolda olduğunu belirtti.

PORT BORNOVA ÖRNEK

Sektörde 20. yıllarına emin adımlarla girdiklerini, 2000 yılından beri İzmir bölgesinde sorumluluk ve meslek ilkelerine bağlı, dünya standartlarında hizmet veren bir inşaat firması olarak kaliteden asla taviz vermediklerini belirten Latif Aydemir "Yatırımlarımızı hız kesmeden devam ettireceğiz. Latif Aydemir İnşaat olarak konut ve işyerine yönelik yeni yatırımlar planlıyoruz. Özellikle İzmir dışından ve yurtdışından talepler var. Temel presibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir" dedi. Aydemir, tükenmek üzere olan Port Bornova'daki işyerlerinin örnek proje olarak gösterildiğini ve bir çok kentten görmeye gelen firma sahipleri olduğunu belirtti.

FATİH ŞENDİL

Aydemir’den yeni yatırımlara devam haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA