• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

getireceklere kötü haber! nasıl getirilir? Kayıt işlemleri nasıl yapılır?

Yurtdışından telefon getireceklere kötü haber! Yurtdışından telefon nasıl getirilir? Kayıt işlemleri nasıl yapılır?

15.05.2019, 10:40

getirecekler olanlara kötü haber geldi. 2 yılda bir tane olan cep telefonu getirebilme imkanı, 3 yılda bir olarak değiştirildi. Peki yurtdışından cep telefonu nasıl getirilir? Yurtışından gelen telefon 'de kayıt işlemleri nasıl yapılır? İşte merak edilenler...

Cumhurbaşkanlığı'nın 4458 Sayılı Gümrük Kanununun Bazı Maddelerinin Uygulanması Hakkında Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar'ı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Yurtdışından telefon getireceklere kötü haber! Yurtdışından telefon nasıl getirilir? Kayıt işlemleri nasıl yapılır? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN