• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'cü Ermenistan'da yakalandı

FETÖ'cü Kemal Öksüz Ermenistan'da yakalandı

30.08.2018, 14:47 Güncelleme Tarihi: 30.08.2018,16:10

'cü 'ün Ermenistan'da yakalandığı belirtildi. Öksüz'ün ABD tarafından arandığı ve ABD makamlarının verdiği bilgi doğrultusunda Ermeni polisi tarafından yakalandığı ifade edildi

FETÖ'cü Kemal Öksüz Ermenistan'da yakalandı.

ABD vatandaşı olarak Kevin ismini alan Öksüz'ün ABD birimlerince arandığı ve Ermenistan polisi ile Interpol'ün ortak yürüttüğü operasyonla yakalandığı belirtildi.

Ermenistan basınında yer alan haberlerde Öksüz'ün ABD Temsilciler Meclisi Etik Komitesi'ni sahte belgelerle kandırmak suçundan arandığı ve 23 Ağustos'ta ABD tarafından Ermeni birimlerine 'aranıyor' bilgisinin verildiği belirtildi.

EVRAKLARDA USULSÜZLÜK

Öksüz'ün 2013 yılında Temsilciler Meclisi üyesi bir grubu Azerbaycan ve Türkiye'ye davet ettiği ancak Etik Komite'ye bu geziyle ilgili parasal kaynakların yer aldığı evraklarda usulsüzlük yaptığı iddia edildi.

Haberde geziyi organize eden kuruluşu yöneten Öksüz'ün, geziye katılan ABD Temsilciler Meclisi üyelerine binlerce dolarlık hediyeler verdiği iddia ediliyor.

YAKALANAN FETÖ'CÜ KEMAL ÖKSÜZ FİRARİ ADİL ÖKSÜZ'ÜN KARDEŞİ Mİ?

Ermenistan'da yakalanan FETÖ'cü Kemal Öksüz'ün FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün kardeşi olduğu iddia edilmişti. Yetkililer tarafından bu iddianın doğru olmadığı açıklandı.

FETÖ'cü Kemal Öksüz Ermenistan'da yakalandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN