• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’in büyük günü

İzmir’in büyük günü
Giriş Tarihi: 17.3.2019

31 Mart yerel seçimleri öncesi ilk kez birlikte İzmir'den vatandaşlara seslenecek. Miting bugün Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştirilecek.
İstanbul Yenikapı'daki gibi dev bir sahnenin kurulacağı miting alanında siyasi parti bayrakları yerine 100 bin Türk bayrağı dağıtılacak.
Erdoğan ve Bahçeli'nin ilk kez İzmirlilere birlikte sesleneceği miting saat 13.30'da başlayacak. İzmir Körfezi'nde Foça, Urla, Çeşme, Güzelbahçe, Konak ve Karşıyaka'dan kalkacak tekneler de körfezde iki lideri ve vatandaşları selamlayacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ve MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Gündoğdu Meydanı'ndaki miting alanında devam eden hazırlıkları birlikte inceledi.
Burada konuşan Dağ, "İzmir'de 20 yıllık belediyecilik dönemindeki beceriksizlikleri görenler inşallah 31 Mart'ta tercihlerini İzmir'den yana kullanacak" dedi.

EN KALABALIK MİTİNG

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül de yaptığı açıklamada, İzmir'deki Cumhur İttifakı mitinginin Türkiye'ye güzel bir mesaj olacağını düşündüğünü söyledi. Şengül, "Sadece AK Parti'ye ve MHP'ye gönül verenler değil tüm siyasi partilerden İzmirlileri mitingimize bekliyoruz" diye konuştu.

İzmir'de büyük gün geldi

İzmir’in büyük günü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN