• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'den önemli açıklamalar!

lideri , yenilenen seçimi nedeniyle ertelediği teşekkür turlarına seçim çalışmaları için de ilk durak olarak belirlediği sembol önemdeki Söğüt’ten başladı. Devlet Bahçeli, buradaki mitinginde gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar!

13.07.2019, 15:12

31 Mart seçimlerinde 1 Büyükşehir, 10 il, 133 ilçe ve 89 belde olmak üzere toplam 233 belediye kazanan MHP lideri Devlet Bahçeli, yeni kazandığı belediyelere teşekkür turlarına Söğüt'ten başladı. Burada toplanan vatandaşlara konuşan Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni yıpratma taktikleri beyhudedir." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:
"Biz bu vatana kara sevda ile bağlıyız. Ertuğrul Gazi'nin sözü, Osman Gazi'nin özü bizim özümüzdür, bizim sözümüzdür.
Biz MHP'yiz. Kaynağını Türk İslam ülküsünde bulmuş Türk milliyetçileriyiz. Söğüt'le birlikte daha güçlüyüz. 31 Mart'ta Cumhur İttifakı'na oy veren Söğütlü kardeşlerime bu vesile ile teşekkür ediyorum.
Söğüt ehline emanet edilmiştir. Çok çalışacağız ve Söğüt'e verdiğimiz sözleri tutacağız. Şunu bilin ki Söğüt'ün yüzünü kara çıkarmayacağız, Cumhur İttifakı'nın başarısı için mücadele edeceğiz.
233 belediye partimize milletimizin kararı ile MHP'ye geçmiş, müfteriler hayal kırıklığına uğramışlardır, karamsarlık ve kötümserlik aşılayanlar şaşkına dönmüşlerdir. Cumhur İttifakı ülke genelinde müstesna bir başarı elde etmiştir."

Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA