• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ünlülerden ‘sıfır atık’ challenge!

Ünlülerden ‘sıfır atık’ challenge!
Giriş Tarihi: 24.7.2019

Başkan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünü yaptığı Sıfır Atık Projesi'ne ünlüler de destek verdi. Sosyal medya hesaplarından "Doğanın Geleceği Senin Geleceğin" başlığıyla video paylaşan ünlü isimler, vatandaşları sıfır atık projesine destek vermeye çağırdı. Hakan Ural, Demet Akalın, Saba Tümer, Burcu Esmersoy, Alişan, Hakan Peker, Yavuz Bingöl, Sinan Akçıl, Serkan Kaya, Behzat Gerçeker, Mehmet Yalçınkaya gibi ünlü isimler pet şişeleri çöpe atarak mesajlarını paylaştı. Yayınladığı videoda son günlerde yaygınlaşan 'bottlecapchallenge' videolarını hatırlatan ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, masada duran pet şişenin önünde "Doğaya atılan her plastik şişe binlerce yaşamı etkiliyor. Sıfır Atık'a destek olun. Doğanın geleceği aslında hepimizin geleceği" mesajı verdi.

Ünlülerden ‘sıfır atık’ challenge! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA