• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Doktor doktoru öldürdü

Doktor doktoru öldürdü
Giriş Tarihi: 12.10.2019

Hastanesi’nde iki doktor arasında çıkan ‘az çalışma’ tartışması kanlı bitti. Dr. Yavuz S, kendisine ‘az çalışıyorsun’ diyen Dr. ’u 30 kez bıçaklayarak öldürdü

İstanbul Sarıyer'deki Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan olarak görev yapan Dr. Yavuz S. ile aynı hastanede çalışan Dr. Kaan Erol gece nöbetine kaldı. İki doktor arasında saat 05.50 sıralarında 'az çalışma' tartışması çıktı. Kaan Erol, Yavuz S'yi "Az çalışıyorsun" diyerek uyarmak istedi. Ancak ikili arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

DEFALARCA BIÇAKLADI

Olayın büyümesi üzerine Yavuz S, cebinde bulunan bıçağı çıkararak Kaan Erol'u vücudunun çeşitli yerinden bıçakladı. Gözü dönen Yavuz S, bıçağı Dr. Erol'un çoğunluğu kalp bölgesi olmak üzere 30 farklı yerine sapladı. Çevredekiler hemen araya girerken, çok kan kaybeden Kaan Erol, buradaki ilk müdahalenin ardından Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak talihsiz doktor burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Dr. Kaan Erol'a yapılan müdahale sırasında vücudunda 30'un üzerinde bıçak yarası olduğu tespit edildi. Şüpheli Yavuz S. ise hastane polisi tarafından gözaltına alındı.

Doktor doktoru öldürdü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN