• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tezel: Eski eşimin oyununa geldim

Tezel: Eski eşimin oyununa geldim

15.1.2020

FETÖ gerekçesiyle önceki gün gözaltına alınıp aynı gün serbest bırakılan sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, boşandığı eşinin kendisini öç almak amacıyla ihbar ettiğini söyledi. Ali Tezel sabah Cihangir'deki evinden gözaltına alınıp, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürülmüştü.

Tezel'ın, 2010'da boşandığı 23 yıllık eşi Meryem Kumanova'nın şikayetiyle gözaltına alındığı belirtildi. Tezel'e Bank Asya ve firari FETÖ yöneticisi Hidayet Karaca'yla ilgili sorular yöneltildi. Karaca'yla emeklilik için kalan süresini hesaplamak için görüştüğünü söyleyen Tezel, Bank Asya'ya da bir günlüğüne para yatırdığını belirtti. Tezel, eşi hakkında suç duyurunda bulunabileceğini söyledi.

Tezel: Eski eşimin oyununa geldim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.