• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'dan flaş ''la Sofrada' açıklaması

Acun Ilıcalı'dan flaş 'Zuhal Topal'la Sofrada' açıklaması

16.01.2020, 18:27 Güncelleme Tarihi: 17.01.2020,09:16

, FOX'ta yayınlanan "'la Sofrada" programının, TV8'de yayınlanan "Yemekteyiz" programından çalıntı olduğunu iddia ederek mahkemeye gitmişti. Acun Ilıcalı basında çıkan mahkemenin talebi reddettiğine ilişkin iddialara hesabından cevap verdi.

Acun Ilıcalı , FOX'ta yayınlanan "Zuhal Topal'la Sofrada" programının, TV8'de yayınlanan "Yemekteyiz" programından çalıntı olduğunu iddia ederek mahkemeye gitmişti.

Acun Ilıcalı, bugün programın durdurulması talebinin mahkeme tarafından reddedildiği yönünde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.

DAVA SÜRECİ DEVAM ETMEKTEDİR
Sosyal medya hesabından bir duyuru yapan ünlü televizyoncu, "'Zuhal Topal'la Sofrada' programına karşı açtığımız dava reddedildi başlığıyla çıkan haberler gerçek dışıdır. Dava süreci devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyururuz" dedi.

NE OLMUŞTU?
Skandallar kanalı Fox TV, Acun Ilıcalı'nın TV8'de ekrana gelen programını kopyalayarak kirli işlerine bir yenisini ekledi. Ilıcalı, "Zuhal Topal'la Sofrada" programının, kendi kanalında yayınlanan 'Yemekteyiz' programının taklidi olduğu iddiasıyla Fox TV'ye dava açtı.

Acun Ilıcalı, Fox TV ile ‘Zuhal Topal’la Sofrada’ programının yapım şirketine de dava açtı Fox TV'deki Sofrada'nın sunucusu Zuhal Topal kendi kazdığı kuyuya düştü Acun Ilıcalı'dan FOX'ye sert tepki: Bu alenen fikir hırsızlığıdır Acun Ilıcalı'dan bomba açıklama: FOX TV hırsızlık yaptı sonra da para teklif etti

Acun Ilıcalı'dan flaş 'Zuhal Topal'la Sofrada' açıklaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN