• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

(İdlip) nerede? İdlib'in nüfusu kaç?

İdlib İdlip nerede? İdlib'in nüfusu kaç?

03.02.2020, 14:35

'de çatışmaların önlenmesi amacıyla bölgeye takviye gönderilen unsurlarına, rejim güçleri tarafından yoğun topçu atışı ile saldırıda bulunulmasının ardından internet kullanıcıları tarafından İdlib nerede? İdlib'in nüfusu kaç? soruları merak konusu oldu. İşte İdlib'in haritadaki yeri ve nüfusu...

İdlib'de çatışmaların önlenmesi amacıyla bölgeye takviye gönderilen Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına, rejim güçleri tarafından yoğun topçu atışı ile saldırıda bulunulmasının ardından internet kullanıcıları tarafından 'İdlib nerede? İdlib'in nüfusu kaç?' soruları merak konusu oldu. İşte İdlib'in haritadaki yeri ve nüfusu...

İDLİB NEREDE?

İdlib veya İdlip, Suriye'nin kuzeybatısında bulunan ve aynı isimli yönetim bölgesinin merkezi olan şehir. Halep'e 60 km uzaklıktadır.Bulunduğu ilin Türkiye'ye de toprak komşuluğu vardır. Bu nedenle Hatay ve Kilis gibi güney illerle benzerlikler gösterir.

İDLİB'İN NÜFUSU KAÇ?

Suriye'nin kuzeybatısında bulunan İdlib'in nüfusu 1,501 milyondur.

İDLİB HARİTADA NEREDE?

İdlib (İdlip) nerede? İdlib'in nüfusu kaç? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA